Україна донесла до ЄС позицію щодо американських мит на сталь

23 квітня 2018, 16:23

Обсяги торгівлі між країнами Європи та Україною не повинні страждати через зовнішні чинники, впевнена Микольська

Експорт українських товарів в ЄС всічні-березні2018рокузрісна27%в порівняннізаналогічнимперіодомминулогороку.Про цеповідомилаторговийпредставникУкраїниНаталіяМикольськапід часвізитувБрюссель,передаєDeutsche Welle.

Реклама

З огляду на те, що в минулому році експорт також істотно збільшився, то це зростання Микольська назвала тенденцією. "Важливо, що воно (зростання – Ред.) відбувається майже у всіх групах ... Ринок ЄС стає ринком у фокусі для все більшої кількості українських компаній", - додала Микольська.

Таку динаміку вона назвала сигналом того, що угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною і ЄС працює.

У Брюсселі Микольська провела зустріч з єврокомісаром з питань торгівлі Сесілією Мальмстрем. Сторони обговорили розслідування, розпочате Єврокомісією по металургійній продукції у відповідь на
введення США мит на сталь і алюміній. ЗасловамиМикольської,метоюцьогорозслідуванняєзахистринкуЄСвідперетіканнянаньогометалургійноїпродукції,яка надходилавСША.

В тренді
Більше не "Укрпошта": пенсії в Україні будуть доставляти по-новому

Микольськапідкреслила,щооскількиміжУкраїноютаЄСдієзонавільноїторгівлі,введенняввідношенніУкраїнизахиснихзаходів,якізастосовуютьсянезалежновідкраїнипоходження,нівелюєметиугодипроЗВТ.

"Україна не може бути заручником торгових обмежень, які застосовуються в інших країнах, оскільки ми використовуємо практику чесного експорту на ринок ЄС. Наша позиція була почута Єврокомісією", -повідомила Микольська.

УповідомленніЄврокомісіїпро початокрозслідуванняговорилося,щовоноповиннобутизавершенопротягомзадев'ятьмісяців,однактимчасовізахиснізаходивразінеобхідностіможутьзастосовуватисяіпротягомцьогоперіоду.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти