Україна б'є рекорди з експорту гороху

2 липня 2018, 05:19

Показники минулого маркетингового року перевищені вже на 70%

За11місяців2017/18маркетинговогорокупоставкиукраїнськогогорохуназовнішніринкисклали794,3тис.тонн.Цена70%перевищуєпоказник всьогопопередньогороку,якийстановив467,5тис.тонн.Прицьомуекспортвсещезалишаєтьсядоситьактивним,ізгідно з данимианалітиківза підсумками червняназовнішніринкиможебутипоставленоблизько 55тис.тоннцієїкультури.

Згідно з прогнозами,за підсумкамипоточногомаркетинговогорокусумарніпоставкидосягнуть847тис.тонн.ДляУраїницеєабсолютнимрекордом
.

Основнимиринкамидляекспортуукраїнськогогорохув2017/18маркетинговомуроцісталиІндія(поставкивцюкраїнусклали43%всьогоекспорту),Туреччина(16%)іПакистан(7%).

Аналітикиоцінюютьможливийваловийзбірцієїпродукціїв2018/19МРв1 млнтонн.ЦейобсягдозволитьсформуватидляУкраїниекспортнийпотенціалв700тис.тонн.Невеликезниженняпотенціалупоставок,повідношеннюдо показниківпоточного сезонуобумовленоякскороченнямзапасівгорохунатліактивногоекспорту,такіочікуванимнезначнимзниженнямвиробництва.
Реклама

Нагадаємо також Україна різко наростила експорт ягід і горіхів. Так,впершомукварталі2018вартістьекспортузУкраїниплодівіягідсклала57 млндоларів,щона68%більше,ніжзааналогічнийперіодминулогороку.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

При цьому покупці цукру знизили закупівлі у України. Найбільшу кількістьукраїнськогоцукрубуловідправленовУзбекистан-55%відзагальногообсягу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти