У "Південного потоку" з'явилася ще одна країна-захисниця

19 липня 2014, 09:11

Македонська влада заявила, що потребують додаткових обсягах газу

ПрезидентМакедоніїГеоргійІвановпідтримавреалізаціюпроекту "Південнийпотік",по якомупланується пуститиросійськийгазвобхідУкраїни.

"РеспублікаМакедонія,як і інші країнирегіону,відчуваєнеобхідністьвдодатковихкількостяхгазуяк екологічночистогоенергоносія,- сказав Іванов.-Саме з цієї причиниМакедоніясталачастиною цього проекту,щобвикористовуватиті вигоди,які він пропонує,втому числі з точкизору отриманнядодаткових обсягівгазу ".

"Газпром" включивМакедоніювчислоучасників "Південногопотоку"щев 2010році.Черезтри рокиРосіяіМакедоніяпідписали двостороннюугоду про співпрацюприбудівництвігазопроводу,але в останні кількамісяцівдолягазопроводуопинилася під питаннямчерез позиціюЄС,якийвимагає виконанняТретьогоенергопакету.Йогосутьполягає в тому,що постачальникигазу неможутьволодіти газотранспортноюсистемоюнатериторії Євросоюзу.

Рядкраїн, зокрема,Болгарія,призупинили роботиз будівництвагазопроводу.Інші, якУгорщина,заявляють,що готовіприйняти у себе"Південний потік"вбудь-якому випадку.

Реклама

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти