"Хмари згущуються": глава МВФ назвала загрози для економіки всього світу

11 квітня 2018, 16:24

Лагард звернулася із закликом до глав держав

На тлі початку торгової війни Китаю і СШАдиректор-розпорядникМіжнародноговалютногофонду(МВФ)КрістінЛагардзакликала урядивсіхкраїнприскоритиреформи,покиможливостіще невтрачені,передає ТАСС.

Реклама

"Поточна глобальна ситуація в цілому виглядає досить оптимістичною і райдужною. Однак ми бачимо, що хмари згущаються", - констатувала глава МВФ після участі в Азіатському економічному форумі в Боао.

"Потрібно ремонтувати дах в той момент, коли світить сонце", - підкреслила Лагард.

За її словами, поки що ще є час, щоб нейтралізувати назріваючі ризики.

"Вікно можливостей відкрито. Тим не менш, є невідкладна необхідність [почати діяти], тому що невизначеності значно зросли", - підкреслила Лагард.

Серед проблем, які чинять тиск на світову економіку, вона назвала торгові тертя, підвищення фінансових і бюджетних ризиків, проблеми в геополітиці.

"Я закликаю уряди всіх країн використовувати нинішній момент, поки ще сприятливий для зростання, для таких необхідних дій і реформ, особливо, в сферах, що стосуються ринку праці та послуг", - заявила глава МВФ
.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс
Вонавизнала,щоціреформи-часомполітичнодоситьскладні,протеїхдоцільнопочатиздійснювативжезараз,саметоді,колиекономікайдевгору,а ненаспад.

"В першу чергу, уряди повинні відмовитися від протекціонізму в усіх його формах, – закликала Лагард. – Історія показує, що обмеження на імпорт шкодять всім, особливо слабшим споживачам", - сказала вона. Разом з тим глава МВФ наголосила на необхідності домагатися усілякого "стримування фіскальних і фінансових ризиків".

Нагадаємо, раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch покращило прогноз зростання світової економіки нанайближчідвароки.Аналітикиочікують,щоекономікапокаженайзначнішийприрістз2010 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти