Трудова міграція знекровлює українську економіку – Вілкул

2 січня 2019, 23:19

Депутат зазначив, що зараз, за різними підрахунками, за кордоном працюють до 10 млн українців

Трудова міграція знекровлює українську економіку, впевнений Олександр Вілкул.

Реклама

Депутат зазначив, що зараз, за різними підрахунками, за кордоном працюють до 10 млн українців. За його словами, держава повинна більше піклуватися про економічно активне населення: створювати робочі місця, забезпечувати кваліфіковані кадри і людей трудових спеціальностей гідною зарплатою. Це дозволить повернути частину працівників додому і прискорити зростання ВВП з нинішніх 3 до 10% на рік.

"Робота за кордоном – нелегкий хліб. Люди дуже важко працюють, місяцями не бачать своїх дітей. Підривають своє здоров'я. Ця влада взагалі не дбає про людей, які працюють сьогодні за кордоном. Їм аби перекази сюди, в країну, надсилали", – заявив депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул. 

Раніше народний депутат Олександр Вілкул закликав владу купувати українське вугілля, підтримувати вітчизняні шахти і платити гідну зарплату гірникам. Крім того, каже політик, буде домагатися, щоб всі шахтарі на державних підприємствах отримали заборгованість.

Також Вілкул заявив, що Україні потрібно піднімати високотехнологічні галузі.

Крім того, політик зазначив, що суднобудування в Україні під загрозою, але його можна врятувати.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти