Митний союз ввів мито на металопрокат з України

Антидемпінгові збори поширюються на прутки

Країни Євразійського економічного союзу (ЄАЕС, Митний союз) прийняли рішення ввести антидемпінгове мито на прутки з України.

"Колегія ЄЕК прийняла рішення ввести антидемпінгове мито на українські прутки терміном на 5 років. Для ПАТ "Єнакіївський металургійний завод" встановлюється індивідуальний збір в розмірі 10,11% від митної вартості; для ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" встановлюється індивідуальний збір в розмірі 9,32% від митної вартості", – заявили в комісії.

Реклама

Для інших виробників антидемпінгове мито фіксується в розмірі 10,11% від митної вартості.

Розслідування було порушено ще в кінці 2013 року. Приводом для порушення розслідування стало звернення ВАТ "Євраз Об'єднаний Західно-Сибірський металургійний комбінат", ВАТ "Ніжнесергінскій метизної-металургійний завод", ВАТ "Челябінський металургійний комбінат", ВАТ "Северсталь" і ВАТ "Магнітогорський металургійний комбінат", на частку яких у середньому за період з 2010 року по перше півріччя 2013 року припадало 65,9% обсягу виробництва прутків в ТС.


Реклама

У Митний союз Білорусі, Казахстану і Росії входять Росія, Киргизія, Білорусь, Казахстан і Вірменія. Інтеграція цих країн передбачає єдину митну територію, в межах якої у взаємній торгівлі товарами не застосовуються митні мита та обмеження економічного характеру, за винятком спеціальних захисних, антидемпінгових і компенсаційних заходів [. При цьому країни-учасники Митного союзу застосовують єдині митні тарифи та інші засоби регулювання при торгівлі з третіми країнами.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.71

Євро (€)

31.27

Російський рубль (₽)

0.36

Опитування
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти