Стало відомо, коли в Україні скасують режим економії газу

6 березня 2018, 13:53

У Міністерстві енергетики прийняли рішення по паливній кризі

Завтра,7 березня,вУкраїнізавершитьсякризоваситуаціязгазопостачанням.ТакерішенняприйнявкризовийкомітетприМіністерствіенергетикитавугільноїпромисловості,радникміністраенергетикитавугільноїпромисловостіМаксимБілявський.

"Кризовий комітет при Міненерговугілля прийняв рішення оголосити про завершення кризової ситуації, перехід в штатний режим роботи з 7 березня 2018 року", -написав Білявський на своїй сторінці в Facebook.
Реклама

.png_651

В тренді
В Україні почали продавати ранні овочі. Ми перевірили ціни та кількість нітратів

Нагадаємо, після того, як "Газпром" зірвав поставки газу в Україну, Кабінетміністрівпровівзасіданнякризовогоштабу,наякомубуввведенийвдіюпланпороботіенергосекторунанайближчі10днів:

  • Україна перейшла на режим економії газувведенийвдіюпланпороботіенергосекторунанайближчі10днів.Планпередбачаєпереведеннягенеруючихкомпанійзгазунамазут.ЯкзаявивміністренергетикиІгорНасалик,цедозволитьекономитиблизько15-20млнкубівгазуна добу.Садкам,школамівищим навчальним закладамрекомендувалипризупинитироботудо 6березня,апромисловості-оптимізуватироботузурахуваннямекономіїенергоресурсів.
  • ЕкстреніпоставкигазувУкраїнупочалаПольща.Протягом березняУкраїнаплануєотримати60 млнкуб.мблакитногопалива.Угодапокитимчасова,алеможебутипродовжена.
  • Українців,уякихвстановленікотли,закликали"прикрутити"накількадніввсвоїхбудинкахтемпературунаодинградусвденьінадваградусивночі.
У тойжечас,"Нафтогаз"ранішевжезапевнивЄвропу,щоризикидлятранзитугазуподолані.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти