Секрети успіху від відомих людей: Генрі Форд

29 листопада 2014, 04:50

Христина Коновалова

"Успішні люди вириваються вперед, використовуючи час, який інші марнують даремно", говорив Форд

Американський винахідник, автопромисловець Генрі Форд народився 30 липня 1863-го, помер 7 квітня 1947-го.

Реклама

Відомий як винахідник, автор 161 патенту США, власник заводів з виробництва автомобілів по всьому світу. Він уперше став використовувати промисловий конвеєр для масового виробництва машин. Його гасло – "автомобіль для всіх" – дозволило випускати найдешевші машини на початку епохи автомобілебудування.

- Успішні люди вириваються вперед, використовуючи час, який інші марнують даремно.

- Запитувати: "Хто повинен бути босом?" – все одно, що запитувати: "Хто повинен бути тенором у цьому квартеті?". Звичайно ж, той, хто може співати тенором.

- Думки про майбутнє і постійні роздуми, як зробити більше, породжують стан розуму, при якому ніщо не здається неможливим.

Реклама

- На мій погляд, людина повинна постійно бути на роботі. Вдень вона повинна думати про неї. А вночі вона повинна їй снитися.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять

- В звичку збирати легко дійти до абсурду. Краще навчити дитину правильно витрачати гроші, ніж економити їх. Молоді люди повинні вчитися вкладати, а не відкладати. Їм варто вкладати зароблені гроші в себе ж – щоб підвищувати свою цінність і корисність; після того як вони досягнуть вершин корисної діяльності, настане час і для того, щоб відкладати більшу частину доходів як гарантоване забезпечення майбутнього. Принцип користування є єдино вірним.

- Якщо ти будеш колоти дрова сам, то зігрієшся ними двічі.

- Здається, всі шукали найкоротшої дороги до грошей, і при цьому обходили найпрямішу – ту, яка веде через працю.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти