Найпрозорішою організацією України визнано державний банк

8 жовтня 2020 17:19

Актуально

Оцінювалася інформаційна прозорість ТОП-100 найбільших платників податків в Україні в 2019 році

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Центр "Розвиток КСВ" за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) провели оцінку українських компаній щодо прозорості в системі корпоративного управління та корпоративної соціальної відповідальності. За оцінками експертів, державний Укргазбанк посів перше місце за рівнем інформаційної прозорості. Про це йдеться на сайті держбанку.

Оцінювалася інформаційна транспарентність ТОП-100 найбільших платників податків в Україні у 2019 році і визначено Індекс прозорості найбільших українських компаній.

Продемонструвати найвищий рівень прозорості Укргазбанку вдалося завдяки сайту, що містить детальну інформацію про структуру власності, корпоративне управління, плани роботи зі стейкхолдерами, регулярному звітуванню про досягнення та подальші плани у сфері охорони довкілля, трудових відносин, роботи з громадами, максимальній відкритості щодо корпоративного управління та регулярному інформуванню громадськості щодо програм сталого розвитку, зменшення негативного впливу на довкілля, захисту прав людини, впровадження КСВ в ланцюг постачання та інформація щодо лідерства керівництва й компанії.

"Інформаційна прозорість – це важливий показник для інвесторів, клієнтів, співробітників та медіа. Наша робота і надалі буде ґрунтуватися на довірі та взаєморозумінні, без яких практично неможлива ефективна діяльність, а в результаті – економічне зростання. Особливо показовим є те, що цьогорічний індекс має деякі оновлені компоненти, в яких ми також проявили себе найкраще – це корпоративне управління, гендерна рівність та права людини. Щиро вдячні організаторам за таку соціально-важливу ініціативу. Саме вона стимулюватиме компанії до підвищення прозорості і розширення цілої екосистеми українського бізнесу, де основоположними є довіра та чесність", – зауважив в.о. голови правління Укргазбанку Андрій Кравець.

Доступність інформації про банк важлива для підтримки довіри не лише існуючих клієнтів, а й для потенційних користувачів банківських послуг, тому банкіри підкреслюють, що інформаційна транспарентність є однією з головних цінностей корпоративної культури Укргазбанку.

З результатами та методологією дослідження можна ознайомитися тут.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти