Росіяни розповіли, на чому їм доводиться економити через санкції Заходу

27 червня 2015, 15:34

Громадяни РФ стали частіше відмовлятися від м'яса і фруктів і почали замислюватися про другу роботу

Більше 63% росіянпочалиекономитина їжі.Вони почаликупувати більшдешеві продуктиі взагалізменшили обсягиїх закупівлі.Таку інформацію оприлюднивфонд"Громадська думка".

Реклама

Опитування було проведеносеред1500 респондентів у104населенихпунктахРФ.

ГромадяниРФсталичастішевідмовлятися відм'яса і птиці,сиру,ковбаси,риби і морепродуктів.Меншекупуватиросіянисталифрукти ікондитерські вироби.Крімтого,кожен десятийжительРосії ставекономитинасоках, воді,газованих напояхі овочах.Більштого, "під скорочення" потрапилинепродовольчі товари.

27% росіянсталиекономитинаодязі і взутті, а 17% – нарозвагах ідозвіллі.Через зростанняцін51% росіянсталидумати, якзаощадити,а 39% -про додатковий заробіток.

Як повідомлялося,влипні2014Рада ЄС схвалилаекономічні санкції відносноРосії у зв'язкуз триваючимибойовими діямина сході України.Вони включаютьвсебе заборонунакупівлю та продажбондів, випущенихросійськимибанками,трьоманайбільшимиенергетичними компаніямиі трьоманайбільшими компаніямиу сфері оборони.Крім того,компаніїЄСне повиннінадавати кредити5-тинайбільшимросійськимбанкам.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину
Реклама

Санкціїтакож включаютьембаргонаімпорт і експортзброї, заборонанаекспорт товарівподвійного призначення,заборону на постачанняобладнання та послугпо глибоководномубуріннюдлявидобутку нафтиі газу.

Додатковий"чорнийсписок", який діє до15 вересня,стосуєтьсязаморожуванняактивів івводить заборонунав'їзд до країн ЄСдля151 людиниі 37компаній і організацій,якихвЄвросоюзізвинувачують удестабілізації ситуаціївУкраїні.

22 червняЄвросоюз офіційнопродовжив санкціїщодо РФдо кінця січня2016 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти