Россільгоспнагляд відновив сертифікацію української свинини

9 жовтня 2014, 23:19

Ввезення продукції можливе тільки в тушах і напівтушах за наявності відбитків ветеринарних клейм

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду з 9 жовтня 2014 р. відновила сертифікацію свинарської продукції в РФ з чотирьох українських підприємств.

Реклама

Згідно з листом відомства від 9 жовтня, йдеться про два підприємства в Донецькій області – ТОВ "Салком Плюс" (Макіївка) і ВАТ "Тавр-Плюс" (Артемівськ), а також ТОВ "ВМП" (Волинська обл.) іТОВ "Свіженька" (Чернівецька обл.).

Россільгоспнагляд вказує, що ввезення продукції можливе тільки в тушах і напівтушах за наявності відбитків ветеринарних клейм.

Крім того, до ветеринарного свідоцтва має бути оформлений додаток, який підтверджує, що сировина, з якої вироблена продукція, котру поставляють в РФ, вироблена на підприємствах з вирощування свиней, розташованих в областях України, де не реєструвались випадки АЧС в популяції домашніх і диких сприйнятливих тварин, завірений підписом і печаткою органу Держветнагляду.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Як повідомлялося, наприкінці січня Россільгоспнагляд звернувся з проханням до ветслужби України припинити сертифікацію експорту свинини в РФ у зв'язку з виявленням АЧС в Луганській області та провести регіоналізацію. Україна з 3 лютого припинила таку сертифікацію.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти