Робота в ЦБТ-Чернівці: відгуки підтверджують високу репутацію компанії

28 грудня 2018, 08:45

PR

Група компаній Центр Біржових Технологій — лідер в сфері фінансового консалтингу, філії ЦБТ розташовані в різних регіонах країни, в тому числі і в західному

Разом з клієнтами особливу цінність для компанії представляють і співробітники, в житті яких важливе місце займає робота в ЦБТ-Чернівці. Відгуки підтверджують можливість отримати в ЦБТ високооплачувану професію, незалежно від віку, освіти і роду діяльності. Завдяки ефективній кадровій політиці, керівник чернівецького офісу ЦБТ Дмитро Ротар створив успішну команду професіоналів, готових ділитися з клієнтами своїми знаннями і досвідом в сфері фінансових ринків. Можливість стати частиною згуртованого колективу і освоїти тонкощі фінансової сфери є і у вас.

Досягнення чернівецького офісу високо оцінив Богдан Троцько, голова групи компаній ЦБ

Работа в ЦБТ-Черновцы: отзывы говорят о широких возможностях для развития

Для компанії завжди представляють цінність цілеспрямовані, амбітні, ініціативні співробітники. Бажання розвиватися, вбирати нові знання, підніматися кар'єрними сходами відкриває перед ними великі перспективи. Ефективний стиль керівництва Дмитра Ротаря і його турбота про колектив привела чернівецьку філію до високих результатів. Відмінну роботу і внесок кожного члена команди на чолі з керівником офісу в підвищення фінансової грамотності жителів західного регіону України зазначив Богдан Троцько, керівник ГК ЦБТ.

Чим же приваблює претендентів робота в ЦБТ-Чернівці? Відгуки про діяльність компанії, які часто зустрічаються в мережі, дозволяють скласти повне враження про всі переваги і перспективи, які чекають тут потенційного співробітника. Центр Біржових Технологій забезпечує можливість постійно підвищувати свій професіоналізм — тут проводяться майстер-класи, тренінги, семінари. Кращих співробітників компанія заохочує преміями, цінними подарунками (iPhone X, iPad), туристичними путівками в різні країни світу. А захоплюючі тимбілдинги і корпоративні заходи сприяють згуртуванню колективу і формуванню командного духу.

Робота в ЦБТ-Чернівці: відгуки співробітників викликають довіру і бажання підкорити захоплюючий світ фінансових ринків

Причини, які змушують людей шукати нову роботу, можуть бути різними. Найчастіше основна рушійна сила — бажання отримати високооплачувану посаду і комфортні умови роботи. Гідна оплата праці співробітників ЦБТ стимулює до досягнення високих результатів. А світлі, просторі офіси і обладнані за останнім словом техніки робочі місця сприяють плідній діяльності.

Импульс к развитию даст работа в ЦБТ-Черновцы. Отзывы сотрудников это подтверждают

Пориньте в атмосферу кипучої діяльності великої компанії і відчуєте свою причетність до виконання великої і значущої місії. Тут ви можете отримати безцінний досвід, який дає ця перспективна робота. У ЦБТ-Чернівці відгуки співробітників є кращою рекомендацією для тих, хто сповнений енергії і прагне до нових знань і поліпшенню свого добробуту. Хочете знайти престижну високооплачувану професію? Залиште своє резюме в розділі "Робота в ЦБТ" на сайті компанії. Перед вами відкриються нові дороги в захоплюючий світ фінансових ринків

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти