PwC оскаржить своє виключення з реєстру аудиторів через ПриватБанк

21 липня 2017, 12:46

Компанія висловила "глибоке розчарування" у зв'язку з рішенням НБУ

Аудиторська група PwC має намір домагатися скасування рішення Національного банку України (НБУ) про виключення з реєстру фірм, уповноважених проводити аудиторські перевірки в банківській галузі.

Реклама

"Ми вивчимо всі варіанти скасування цього рішення. Ми зберігаємо рішучість працювати на українському ринку", – відзначили в PwC. Компанія також висловлює "глибоке розчарування" у зв'язку з рішенням НБУ.

PwC була аудитором ПриватБанку з середини 90-х років. У компанії підкреслюють, що "аудит фінансової звітності Приватбанку за 2015 рік був виконаний відповідно до міжнародних стандартів аудиту", в тому числі щодо правочинів із зацікавленістю.

"Ми неодноразово просили НБУ надати нам конкретні зауваження про якість аудиту. Ми також запитували докладні докази, наявні у НБУ і які демонструють, що ця фінансова звітність була недостовірною. НБУ досі не надав жодної конкретики", – стверджує PwC.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Як повідомлялося, пправління НБУ прийняло відповідне рішення в четвер на підставі звернення комітету Центробанку з питань аудиту банків. Нацбанк виявив дефіцит капіталу ПриватБанку – найбільшого банку України, де PwC протягом багатьох років проводив аудит – в розмірі понад 5,5 млрд доларів.

Реклама

"Висновки" відбивали реальні ризики роботи ПриватБанку, які послужили причиною визнання фінустанови неплатоспроможною, її націоналізації і істотних витрат держави на капіталізацію", – відзначали в НБУ.

У НБУ тоді ж заявили, що до націоналізації ПриватБанк був фінансовою пірамідою; за завіреннями регулятора, до колишніх власників фінустанова не повернеться.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти