ПУМБ пропонує своїм клієнтам "Захист від шахраїв"

10 квітня 2020, 17:01

Актуально

Унікальна страховка дозволить повернути до 20 тисяч гривень, викрадених шахраями з карткового рахунку

Шахрайські схеми з картковими рахунками удосконалюються з кожним днем. Злочинці не тільки оперативно слідують за банківським прогресом, але й спритно користуються уразливістю українців в складних ситуаціях. І незважаючи на те, що банки постійно вдосконалюють систему безпеки і інформують, як не потрапити на гачок шахраїв, убезпечити себе вдається далеко не завжди. Додатковий захист для своїх клієнтів ввів один з найбільших українських банків.

ПУМБ спільно зі страховою компанією ВУСО надав можливість власникам дебетової картки "всеКАРТА" додатково убезпечити свої кошти – з 3 квітня вони можуть підключити "Захист від шахраїв", застрахувавши свій картковий рахунок. Послуга обійдеться у 200 гривень на рік. При цьому страховка від компанії ВУСО покриває збитки, завдані всіма основними видами шахрайства, і гарантує повернення викрадених грошей в межах страхового ліміту протягом 15 днів. Максимальний страховий ліміт становить 20 000 гривень, тобто, якщо сума збитку не перевищує 20 тисяч гривень, страховка дозволить повністю повернути вкрадені кошти. Оскільки послуга поширюється на рахунок клієнта, страховка покриває також всі прив'язані до цього рахунку карти, відзначають в ПУМБ.

Фото: freepik

Фото: freepik

Перевагою продукту "Захист від шахраїв" є єдиний ліміт страхового покриття за всіма видами шахрайства. Це означає, що при настанні будь-якого страхового випадку, передбаченого послугою, клієнт може отримати максимальну компенсацію в рамках страхового ліміту.

"Захист від шахраїв" не містить сублімітів на ряд страхових випадків: тобто, незалежно від того, який вид страхового випадку настав, сума 20 тисяч гривень повністю покриває всі види шахрайства", – роз'яснює начальник відділу банківського страхування продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ В'ячеслав Меліхов.

Страховка за послугою "Захист від шахраїв" компенсує збитки від таких злочинних дій з картами та картковими рахунками:

незаконна оплата з карткового рахунку в торгово-сервісній мережі втраченою або вкраденою картою – шахраї оплачують покупки втраченою/вкраденою карткою;

скіммінг – накладка на банкоматі, за допомогою якої зчитуються дані карти;

незаконні операції в інтернет/мобільному банкінгу – операції з рахунками клієнта третіми особами без платіжної картки за допомогою SMS-команд або додатку "SMS-банкінг";

оплата з карти без підтвердження SMS-пароля – використання третіми особами картки клієнта без його фізичної присутності, тобто використання тільки даних карти і даних клієнта;

фішинг – вид інтернет-шахрайства, коли шахраї вводять користувачів в оману, наприклад, представляючись працівниками банку, з метою отримання конфіденційної інформації;

фармінг – замасковані підроблені сайти, які дуже схожі з оригінальними. Переходячи на них, клієнт ризикує передати свої особисті дані карти шахраям;

вішинг – телефонне шахрайство, коли шахраї виманюють реквізити банківських карт або іншої конфіденційної інформації або примушують до переказу коштів на карту злодіїв.

Якщо шахраї викрали з рахунку застраховані кошти, для отримання компенсації необхідно:

1. Заблокувати карту, якщо є підозра про шахрайство.

2. Звернутися до кіберполіції, повідомити про факт шахрайства і отримати номер, за яким зареєстровано звернення.

3. Звернутися в ПУМБ з письмовою заявою про несанкціоновану транзакцію, а також подати заяву про факт шахрайства в страхову компанію.

Оформити послугу "Захист від шахраїв" можна у відділеннях ПУМБ. Найближчим часом замовити страхування від шахраїв можна буде також в телефонному режимі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти