Приватизація по-новому: Порошенко підписав закон

2 березня 2018, 15:56

Нові правила приватизації, інвестиційні радники і "голландські аукціони" стануть реальністю для держпідприємств

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопідписавзакон"Про приватизаціюдержавногомайна"(7066),повідомиву своємуTwitterпрес-секретарглавидержавиСвятославЦеголко.

"Президент на Нацраді реформ підписав закон про приватизацію. Держава-агресор не має права приймати в ній участь", – написав Цеголко
.

Реклама

01_124

ЯкпідкресливранішеглаваФондудержмайнаУкраїниВіталійТрубаров,взаконімаксимальнообмежено участь російського капіталу в приватизації.

Відзначимо,вкартцізаконопроектунамоментпідготовкиматеріалудопублікаціїнемаєінформаціїпро те,щопрезидентпідписавзаконопроектпро приватизацію.

02_41

Нагадаємо,прем'єр-міністрУкраїниВолодимирГройсман,виступаючипереддепутатамипередголосуваннямпозаконупро приватизацію,зазначив,щоприйняттязаконопроектуіреалізаціяйогоположеньдозволитьне тількивідновитиефективністьдержпідприємств,алеіполіпшитижиттяукраїнціввцілому.

В тренді
Тиша перед бурею. Чому АЗС підвищать ціну дизпального й автогазу

Основні положення законопроекту

Прийнятийвпарламентізаконопроектпередбачаєрегулюванняприватизаціїоднимзакономзамістьсеми.Законопроекттакожпередбачаєподілоб'єктівприватизаціїнадвігрупи(замістьп'яти):великаприватизаціяімала приватизація.Удокументізаданийчіткийкритерійподілу-великимдержпідприємствомбудевважатисякомпанія,вартістьактивівякоїперевищує250 млнгрн.

Оскарженняприватизаціїбудеможливопротягомтрьохроківпісляїїпроведенняівміжнароднихарбітражах.Крімтого,наоб'єкти, що приватизуютьсябуденакладатисямораторійнабанкрутство.

Крімтого,замістьп'ятипроцедурприватизаціїпропонуєтьсязалишитидві-аукціонівикуп.Прицьомумаліоб'єктиприватизаціїбудутьпродаватисячерезелектронний майданчик"ProZorro.Продажі".
Реклама

Новийзаконтакожвводитьпрактикузалученняінвестиційнихрадників.Згідно з новими правилами,об'єктивеликої приватизаціїбудутьпродаватисяззалученнямінвестиційногорадника-одногозінвестиційнихбанківзі світовоюрепутацією.Радниквивчатимепопитнаоб'єкт,шукатимепотенційнихпокупців, буде спілкуватисязнимиіпропонуватистартовуціну.

01_109

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти