Наближаємо енергонезалежність: ДТЕК Енерго за 8 місяців збільшив видобуток вугілля на 2,5%

13 вересня 2018, 15:38

Всі вугледобувні активи показують хороші виробничі результати

ДТЕК Енерго в січні-серпні 2018 року збільшив видобуток газового вугілля на своїх підприємствах на 2,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 15,5 млн тонн. Своєчасні інвестиції компанії у виробництво дають помітний для галузі приріст видобутку українського вугілля – а це запорука підвищення енергонезалежності України.

Реклама

Всі вугледобувні активи показують хороші виробничі результати. Шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля за 8 місяців видали на-гора 13 млн тонн вугілля марки Г, що можна порівняти з обсягом видобутку за аналогічний період 2017 року. У той же час гірники ДТЕК Добропіллявугілля збільшили видобуток на 16,7% – до 2,5 млн тонн.

В кінці серпня одне з вугледобувних підрозділів ДТЕК Енерго – ШУ ім. Героїв Космосу відвідав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він ознайомився з підприємством і високо оцінив виробничі результати шахтарів ДТЕК. При цьому голова уряду зазначив, що для енергетики країни вітчизняне вугілля повинен бути в пріоритеті.

"Наше завдання перевершити минулорічний показник видобутку марки Г на 1,5 млн тонн. І вона тісно пов'язана з державною метою – досягти енергонезалежності. Гірники ДТЕК розуміють свою відповідальність у цьому процесі. Приємно усвідомлювати, що керівництво країни бачить значимість галузі. А недавні слова прем'єр -міністра України Володимира Гройсмана про абсолютний пріоритет газового вугілля є яскравим тому підтвердженням", – заявив директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.

Приріст видобутку газового вугілля дозволяє забезпечити зростаючі потреби ТЕС в цій марці палива. Наприклад, ДТЕК Придніпровська ТЕС з жовтня 2017 року використає газове вугілля замість імпортного антрациту. Після переведення ще двох блоків (№9 – в жовтні, №10 – в грудні 2018 роки) станції знадобиться ще більше українського ресурсу для безперебійного виробництва електроенергії для України і тепла для лівобережної частини м Дніпро. 

Нагадаємо, ДТЕК з літа 2017 року реалізує програму зі зниження залежності України в імпортному антрациті, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – переведення блоків ТЕС з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізацій потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти