Пропозиції "Газпрому" Україні перебувають "за межею фантазії" – Коболєв

10 квітня 2018, 15:24

"Нафтогаз" не очікував, що Росія відмовиться виконувати рішення Стокгольмського арбітражу

Пропозиції,якіросійський"Газпром" висуває на переговорах з "Нафтогазом України", знаходяться "за межею фантазії". Про це заявив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв в інтерв'ю Deutsche Welle.
"Ми ведемо переговори, я не можу розкривати їх деталі, вони конфіденційні. Але те, що пропонує "Газпром", знаходиться за межею фантазії будь-якої людини, зайнятої в газовому бізнесі", - заявив він.

ЗасловамиКоболєва,в"Нафтогазі"не очікували,що"Газпром"відмовитьсяпоставлятивУкраїнугаз.

"В ході наших переговорів з "Газпромом" вони запевняли, що виконають рішення арбітражу. [Заступник голови" Газпрому "Олександр] Медведєв особисто обіцяв, що якщо передоплата за газ отримана, то, "звичайно, ми поставимо газ". Обіцянка було порушено, як і контрактні зобов'язання "Газпрому", як і рішення арбітражу. Цим "Газпром" завдає собі величезної шкоди, це нераціонально в комерційному плані", - підкреслив він.

Яквідомо,вкінцілютого завершивсятривалийспірміж"Газпромом"і"Нафтогазом"вСтокгольмськомуарбітражі.судзобов'язав "Газпром" заплатити "Нафтогазу" 4,63 млрд доларівзанедопоставкуузгодженихобсягівгазудлятранзиту.За результатамидвохарбітражнихсуперечокміжкомпаніяминапоставкуітранзитгазу"Газпром"повинендоплатитиУкраїні2,56 млрддоларів.
Реклама

Післяцьогов"Газпромі"заявили,щоприступаютьдо процедурирозірванняконтрактівз"Нафтогазом",оскількитепервважаютьїхневигідними.Щоброзірватидоговорибеззгодиукраїнської сторони,буде потрібносудовевтручання.У тойжечас,вРосіївідзначили,щозгоднізберегтитранзитгазучерезУкраїну,якщо"Нафтогаз"запропонуєвигідніумови.

В тренді
Нервозність на ринку. Чому бензину і дизпальному загрожує нове зростання цін

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти