Правила успіху від відомих людей: Майер Амшель Бауер Ротшильд

5 квітня 2015, 01:47

Христина Коновалова

Сини продовжили справу батька, їх називали "п'ять пальців однієї руки"

Засновник династії банкірів Майер Амшель Бауер Ротшильд народився 23 лютого 1744, помер – 19 вересня 1812. У дванадцятирічному віці почав осягати секрети фінансового мистецтва у банку Оппенгеймера. На початку своєї кар'єри займався торгівлею старовинними монетами і медалями. Також зайнявся купівлею-продажем товарів, зокрема, купував в Англії бавовну і шерсть за низькими цінами, а в Європі їх реалізовував істотно дорожче. Пізніше почав поставляти монети і золото аристократам, став особистим банкіром відомих на той час людей.

Реклама

З роками заснував фірму "Майер Амшель Ротшильд і сини". Фінансова компанія займалася, зокрема, наданням державних позик в небувалих розмірах. Примітно, що в 27 років Ротшильд одружився, у шлюбі з'явилися на світ п'ятеро синів і п'ятеро дочок. Сини продовжили справу батька, їх називали "п'ять пальців однієї руки". Після смерті Ротшильда його сукупний капітал удвічі перевищував активи Французького банку. Його сини роз'їхалися по всій Європі і згодом створили цілу мережу банків. Амшель, старший син, вів усі справи родового будинку у Франкфурті. Натан заснував свою фірму в Лондоні, Джеймс – в Парижі, Соломон оселився у Відні, Карл – в Неаполі. Формально вони були незалежними один від одного, але мали загальну систему зв'язку – кур'єрську службу, яка дозволяла отримувати звістки про найважливіші політичні події, про будь біржових потрясінь раніше всіх. Уміння Ротшильдів швидко збирати відомості, а якщо треба – і поширювати дезінформацію, зіграло велику роль в тому, що історія будинку тісно переплелася з історією Європи.

Варто відзначити, що на емблемі династії Ротшильдів зображено п'ять стріл, з'єднаних ланцюжком, що символізує союз п'яти синів засновника клану Майера Амшеля. Їх девізом стали слова: "Concordia, Integritas, Industria" (Згода, Єдність, Старанність).

Нижче представлені правила успіху династії Ротшильд:

- Щоб заробити великі статки, потрібна велика сміливість і велика обережність.

Реклама

- Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто створює її закони.

- Хто володіє інформацією – той володіє світом.

В тренді
Українців зобов'яжуть забезпечувати немічних батьків: за що доведеться платити

- Сім'я повинна жити у злагоді, любові і дружбі, і ділити прибуток порівну.

- Ніколи не гнатися за непомірно високим прибутком і захистити себе від будь-яких випадковостей. Знати у всьому міру і ніколи не втрачати цілі з виду.

- У кожному разі майно сім'ї не описувати, розмір статку не оголошувати. Навіть у суді або в заповіті. Усі спори вирішувати всередині сім'ї.

Реклама

- Випереджати конкурентів хоча б на крок.

- Турбота про імідж – запорука процвітання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти