Правила успіху від відомих людей: Євген Ромащин

29 березня 2015, 02:55

Христина Коновалова

Генеральний директор Corum Group Євген Ромащин поділився з "Сегодня" правилами досягнення успіху в бізнесі

Євген Ромащин має 14-річний досвід в області управління бізнесом. Пройшов шлях від фінансового директора до глави компанії. З 2010 року обіймає посаду генерального директора Corum Group (раніше "Гірничі машини"). До того керував дирекцією з фінансів, а пізніше – дирекцією з видобутку і збагачення вугілля компанії ДТЕК. У 2007 році був визнаний "Кращим молодим фінансовим директором України" за результатами рейтингу від Інституту ім. Адама Сміта (Лондон, Великобританія).

Реклама

У роботі часто керується філософією менеджменту Едвардса Демінга і Іцхака Адізеса, принципами теорії обмеження систем Еліяху Голдратта, досвідом успішних бізнесменів Джека Велша і Уоррена Баффета. Захоплюється археологією та історією.

Успіху досягає той, хто діє, – адже краще зробити і пошкодувати, ніж не зробити і шкодувати. Тому дійте, йдіть на ризик.

Не потрібно боятися помилок. Люди, які беруть на себе відповідальність, іноді помиляються, і це природно. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Ставитеся до критики з вдячністю. Відзначивши помилку, одна людина допомагає іншій стати краще.

Реклама

Не переставайте розширювати свою зону комфорту: беріть на себе нові функції, підвищуйте рівень складності своїх завдань.

Починаючи свій бізнес, пам'ятайте: головне – ідея. Спочатку має бути ідея, а потім з'явиться і правильний продукт, і хороша стратегія, і необхідні ресурси.

В тренді
Загострення на Донбасі підкосило гривню: чи чекати різкої девальвації

При виборі партнера і формуванні власної команди орієнтуйтеся на цінності. Схожі цінності – запорука успішної спільної роботи.

Завжди починайте реалізацію проекту з кінця – чітко розуміючи, яким повинен бути результат.

Не працюйте у вихідні без крайньої необхідності. Людині потрібен час на відновлення, інакше синдрому хронічної втоми не уникнути.

Реклама

Не можна зупинятися на досягнутому. Навіть домігшись успіху, зберігайте готовність змінюватися.

Пам'ятайте, що будь-яке управління полягає в безперервному поліпшенні системи, якою ви керуєте.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти