Правила успіху від відомих людей: Олексій Кулагін

24 січня 2015, 10:00

Христина Коновалова

Гендиректор девелоперської компанії "ОМОКС" (ЖК "Чайка", ЖК "Соцтаун") поділився з "Сегодня" правилами досягнення успіху в бізнесі

Олексій Володимирович Кулагін народився 7 квітня 1955 року в місті Курах Донецької області. Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут за фахом "інженер-будівельник". Працював у галузі вуглевидобутку, зайнявся будівельним бізнесом. У 2005 році створив девелоперську компанію "Омокс", яка займалася зведенням ЖК "Чайка" і ЖК "Соцтаун". Одружений, є п'ятеро дітей і троє онуків.

Реклама

- Основний актив будь-якої країни – це її народ.

- Досвід – це кількість навичок.

- Удача – це сукупність сприятливих умов для докладання своїх зусиль.

- Необхідно пам'ятати: коли ти озираєшся в минуле, мимоволі повертаєшся задом до майбутнього.

Реклама

- Наш розум повністю підмінили інформаційним полем, прищепивши сліпу віру в згодовувану нам інформацію. Наш життєвий шлях став нагадувати картину іспанського художника Брейгеля "Сліпі": на ній зображено падіння сліпців у прірву, слідом за злегка зрячим поводирем. "Сліпий побачить, а глухий почує" – крізь століття до нас дійшла ця істина. Вона дає шанс зрозуміти, що ми – не сліпці, а просто забули, як відкриваються наші очі. Ми – не дурні, ми просто боїмося правди.

- Правда і є реальність – та точка опори, за допомогою якої можна перевернути світ брехні і лицемірства.

В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список
В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи

- Єдине джерело влади – бачити у всьому причину. Тобто, до того, хто бачить правду, приходить влада над собою, а далі – справа техніки

- Причина наших індивідуальних невдач – втрата реальності, розмивання нашої особистої ролі в інформаційному просторі. Це дає можливість будь-якій людині, зацікавленому в наших несвідомих рефлексах, створити в нас порожні ілюзії, засновані на цинічній брехні.

- Гроші – один з інструментів управління державою. Основна функція грошей – забезпечення можливості реалізації ініціатив народу. Гроші – більшою мірою еквівалент інтелектуальної та технічної спроможності народу в створенні нових базових активів для держави. Якщо держава штучно робить гроші недоступними, то воно не вірить у народ, який його створив. Така держава робить все, щоб свій народ знищити.

Реклама

- Кому вірити? Тільки Богові. А любити – свою землю, рідних і близьких – всіх однаково, незалежно від віросповідань, переконань і національностей.

- Хороші традиції – це частина виховання. Дитина бере приклад зі своїх батьків, а потім передає ці традиції своїм дітям.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти