Після підписання Асоціації Україна отримала безпрецедентну фінансову допомогу від ЄС – Порошенко

27 червня 2015, 11:45

Президент розраховує на продовження і розширення співпраці в рамках всіх програм ЄС

ПрезидентУкраїниПетро Порошенко заявляє, що країназа рікпісля підписання Угодипро асоціацію з Євросоюзомотрималазначну допомогу, ісподівається на розширенняспівпраці з ЄС.

Реклама

"Заминулий рікУкраїнаотрималабезпрецедентнудопомогуз боку ЄС:трипрограмимакрофінансової допомогидляпідтримки макроекономічноїстабільності держави(близько3,4 млрдєвро),гуманітарну допомогудлягромадян України,переміщенихз тимчасовоокупованих територійі районівпроведення військової операції(близько139 млнєвро),атакождля відновлення інфраструктуриДонбасу;грантову допомогудлярозвитку держави,технічну допомогуврамкахбільш ніж200 проектівЄСврізних сферах суспільногожиття і державногоуправління", -йдеться у зверненні главидержави з нагодирічниці підписанняУгоди про асоціацію зЄС.

За словами Порошенка, ця допомогаЄС -"теджерело енергіїєвропейськихзмін, які відбуваютьсявУкраїні".

"Ми розраховуємонапродовження і розширенняспівпраціврамкахвсіх програмЄС",- підкресливпрезидент.

Нагадаємо, Українаі Євросоюзпідписалиполітичну частинуУгоди про асоціацію21 березня 2014, економічну-вкінці червня2014 року,після проведення президентських виборівПрезидент України Петро Порошенкопідписав Угодупро асоціацію з ЄСвповному обсязі.

Реклама

Спочатку передбачалося, щорежимвільної торгівлі міжУкраїною та ЄСпочне діятиз жовтня2014 року.Однаку вересні2014 року,після консультаційвБрюсселіпредставників Єврокомісії,України таРФ,сторони домовилисяпро відстрочення введенняположень угодидо 31 грудня2015 року.

В тренді
Долар і євро просіли в ціні: офіційний курс

Нещодавно Росіязновузверталася доЄСз проханням відкластидо 2017року введення в діюекономічної частиниУгоди про асоціаціюУкраїнита ЄС.Проте вЄвросоюзізапевнили, щовідстроченняекономічної частиниасоціацію не буде.

18 травня вБрюсселі післятристоронніхконсультацій міжУкраїною, Росієюта ЄС щододеяких аспектівімплементації угодипро створення ЗВТміністр закордонних справУкраїниПавло Клімкінзаявив, щоРФбільше немає запереченьщодо повноїімплементації угодипро створення зони вільноїторгівлі між Україною таЄС з 1січня 2016 року.

Він також повідомив,що найближчим часомвідбудуться консультаціїекспертівУкраїни, РФта ЄС щодомитного адміністрування, технічнихбар'єрів у торгівліта санітарних іфітосанітарнихзаходів,якістосуються створенняЗВТ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти