Після карантину світу загрожує нестача продуктів: чого чекати Україні

5 травня 2020, 07:00

Олександр Панченко Олександр Панченко

Експерти розповіли, чи зможе заробити Україна на продажі їжі та чи вдарить її дефіцит по гаманцях українців

Чотири місяці епідемії коронавірусу прискорили падіння світових цін на продукти, повідомляє ФАО – продовольча і сільськогосподарська організація ООН. Головна причина – зниження попиту, оскільки через карантин, який встановили більше половини країн світу (понад сотню держав), закриті підприємства громадського харчування. Саме вони були головними споживачами не переробленого продовольства – це зерно, м'ясні туші, сирі овочі і так далі. Через закриття кордонів істотно знизився і світовий експорт.

Реклама

Але економісти зазначають, що в світі люди менше їсти не стали. Тому прогнозують, що вже найближчими місяцями процес піде назад, і їжа подорожчає, як тільки почнуть закінчуватися її запаси. Чи зможуть на цьому заробити українські аграрії, і як можливе зростання цін вдарить по гаманцю пересічного українця, з'ясував сайт "Сьогодні".

Що зараз з цінами на продукти у світі

За даними ФАО, індекс продовольчих цін (ІПЦФ), тобто, показник зміни за місяць світових цін на кошик продовольчих сировинних товарів знизився у березні на 4,3% в порівнянні з лютим.

"Зниження значення ІПЦФ триває другий місяць поспіль, головним чином через скорочення попиту внаслідок пандемії COVID-19. Хоча найзначніше в березні впали ціни на рослинні олії та цукор, зниження торкнулося всіх товарних підіндексів", – наголошується в щомісячному бюлетені ФАО.

Як впливає світове зниження цін на Україну

Економісти зазначають що наслідки зниження цін у світі на продовольство по-різному впливають на український агробізнес і на пересічного споживача. Так, аграріям вдалося навіть заробити за рахунок того, що збільшився експорт зерна пшениці та кукурудзи.

Хоча середня ціна пшеницю, що експортується, і впала зі 145 до 140 доларів за тонну, за рахунок збільшення обсягів експорту (в умовах епідемії низка країн-імпортерів зерна в Азії і на Близькому Сході стали закуповувати її більше, створюючи запаси), доходи зернотрейдерів збільшилися.

Реклама

За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, в цьому маркетинговому році (обліковується з липня по червень) експортовані понад 18 млн т пшениці (зростання за останні два місяці на 5%).

У Мінекономіки запевняють: для внутрішнього споживання зерна вистачить, оскільки з зернотрейдерами підписаний меморандум про незнижувальні запаси зерна в 8,2 млн пшениці, це вдвічі більше, ніж рік тому.

"На відміну від інших країн, експорт яких постраждав від епідемії, Україна вже заробила: за три місяці експорт зріс за рахунок аграрного сектора, на який в грошах припало більше 50% обсягів, – зазначив президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко. – Більше у нас купували за кордоном не тільки зерна, але і соняшникової олії. А це значні доходи від податків до держбюджету, зараз агросектор дає до 40% валютних надходжень. Наприклад, у 2019 році вони становили 9,6 млрд доларів або 240 млрд грн, понад чверть доходів скарбниці".

В плюсах поки і населення: за даними Держслужби статистики, зростання цін на продукти в першому кварталі 2020 року становило 0,5% у порівнянні з груднем 2019 року. А багато продуктів, наприклад, курячі яйця, м'ясо, молоко подешевшали. При цьому середні зарплати зросли в лютому на 120 гривень (+ 1,1%) у порівнянні з січнем (дані за березень будуть 28 квітня), або до 10847 грн.

"В умовах епідемії здешевлення продуктів в Україні сталося через те, що їх стали в десятки разів менше купувати кафе, ресторани, зокрема, мережі швидкого харчування", – зазначив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Затишшя перед бурею

Але в майбутньому все не так райдужно. За інформацією ФАО, всесвітні карантинні заходи вже призвели до того, що почалися збої в роботі глобальної системи постачання продовольством. Поки найбільш помітні дві проблеми: в логістиці, оскільки розірвані ланцюжки доставки вантажів і у тваринництві – в багатьох країнах світу з'явилися великі складнощі з закупівлею і доставкою кормів.

У ФАО зазначають: можна очікувати зростання цін на основні продукти харчування та їх дефіцит. Перш за все це торкнеться африканських країн, розташованих на південь від пустелі Сахара: це Кенія, Сомалі, Танзанія, Уганда, Ефіопія і Південний Судан. Там, на додачу до коронавірусу, почалося нашестя сарани. Боротьбу зі зграями ненажерливих комах ускладнюють карантинні заходи: обмеження на переміщення персоналу та обладнання, затримки з доставкою пестицидів.

"Якщо уряди різних країн не вживуть належних заходів, то кількість голодуючих у світі може зрости вдвічі – до 1,6 млрд осіб", – інформує ФАО.

Українські проблеми

Реклама

Наслідки коронавірусу і можливого дефіциту продовольства для нашого агросектору будуть двоякими: виробники і експортери сировини виграють, а галузі з високим ступенем переробки – м'ясна, молочна, плодоовочева та кондитерська – постраждають. Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

"Згадані галузі дають найбільше робочих місць, – зазначив Андрій Ярмак. – Зниження виробництва в них буде відчутним не так для експорту, як для доходів жителів маленьких містечок і сіл України. А ось наші зернова і масложирова галузі виграють від того, що в світі виникне нестача продовольства. Попит на їхню продукцію зросте за рахунок падіння попиту на продукти з високою доданою вартістю. Бо зерно і олія – базові та дешеві продукти, які потрібні завжди".

З ним згоден і член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

"Але імпортувати треба не сировину, яке коштує копійки, а готові продукти, – упевнений Пендзин. – Зараз держава обіцяє малому і середньому бізнесу кредити для розвитку виробництва, так кредитувати треба перш за все переробну промисловість в агросекторі, яка дає високу додаткову вартість. Наприклад, тонна зерна коштує 150 доларів, а тонна борошна – 450 доларів, втричі більше. Пора поступово переходити від імпорту зерна до поставок готового продукту. Причому наш перспективний ринок – це не Європа, де своїх продуктів було і буде досить, незважаючи на кризу, а країни Азії та Африки. Навіть арифметика говорить на користь цього напрямку: в Європі проживає 10% населення планети, в Африці – 17%, в Азії – 59% ".

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко назвав першочергові, на його думку, дії української влади, щоб наш агросектор почав нормально працювати.

"Перш за все – відновити рух громадського транспорту, природно, з дотриманням карантинних заходів. Адже аграрна галузь – це не тільки поля, а й склади, елеватори, ремонтні підприємства, ферми, переробні підприємства. Ну і логістика – порти, перевалочні структури. У людей зараз дуже великі проблеми, щоб дістатися до роботи. Село має стати драйвером пожвавлення економіки. Ланцюжок проста: агросектор – торгівля – транспорт – промисловість. Тоді економіка почне поступово відновлюватися. Одне створене робоче місце в селі дає 10 робочих місць в місті – це водії, вантажники, логісти, маркетологи, економісти і так далі ".

Що буде з цінами на продукти в Україні

Економісти по-різному бачать ситуацію з цінами на продукти в країні через півроку, коли будуть ослаблені або скасовані карантинні заходи.

Олег Пендзин каже, що з вересня ціни підуть вгору: "Сфера послуг почне працювати, значить зросте попит на ту ж соняшникову олію, м'ясо, овочі. Відновляться перевезення – тут же підуть вгору ціни на пальне. Карантин не дозволить агропрому і переробним підприємствам в агросекторі досягти навіть торішнього рівня випуску продукції, що теж підштовхне ціни вгору".

А ось Олександр Охріменко в цьому не впевнений.

"Через півроку рівень життя більшості українців виявиться набагато нижчим, ніж зараз. Економіка не встигне відновитися, будуть накопичені борги по зарплатах практично у всіх галузях, – аргументує Охрименко. – Адже якщо немає торгівлі, а вона в останні роки була драйвером зростання ВВП України, то немає і збуту. Немає збуту – не працює промисловість. А попит визначає рівень цін. Говорячи просто, в магазинах все буде, але купувати люди стануть тільки найдешевші соціальні продукти, на які у них вистачить грошей. А ціни на ці продукти Кабмін недавно знову зробив регульованими,тому рости вони не зможуть".

Прогнози на український урожай

Реклама

Аналітики аграрного сектора розходяться в оцінках, яким може бути в цьому році урожай зернових в Україні, які є одним з головних джерел експорту. Нагадаємо, у 2019 році наші аграрії зібрали рекордні 75 млн т.

Заступник директора компанії "ПроАгро Груп" Марія Колесник впевнена: урожай в цьому році виявиться менше торішнього всього на 2,4% і становитиме 70,9 млн т зернових і зернобобових.

За оцінками ФАО, урожай в Україні буде в цьому році на 5-7% менше торішнього (на 3,75-7,5 млн т).

Найбільш песимістичний прогноз у фахівців Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки": за їхніми розрахунками, урожай зернових і зернобобових культур в Україні 2020 року може становити 67,4 млн т (-10,3%). Але все одно цього достатньо, щоб і в країні не було голоду, і за кордон було що продати.

Висновки

Світ завжди потребуватиме продуктів харчування. За даними ФАО, в країнах, де спостерігається дефіцит продуктів, за минулий рік їх виробництво зросло на 1%, і їх споживання на 1,9%. Тому епідемія і криза можуть стати для економіки України значною конкурентною перевагою.


Поки нестачі продуктів в Україні не спостерігається, а ось дефіцит води, перш за все поливної, без якої не виростити врожаю, стає суворою реальністю. Чому – дивіться в сюжеті:

Всі подробиці в спецтемі Коронавірус

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти