Порошенко звільнив від оподаткування допомогу для ЧАЕС

26 травня 2015, 00:37

Президент Петро Порошенко підписав закон про звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги на Чорнобильську атомну електростанцію

Про це повідомила прес-служба президента.

Реклама

Згідно з інформацією, документом усуваються прогалини в податковому законодавстві про особливості реалізації проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській атомній електростанції.

Зокрема, Податковий кодекс доповнюється положеннями про відсутність необхідності реєстрації нерезидентів – виконавців проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС в податковому органі.

Мова йде про нерезидентів, які діють відповідно до положень рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні та угоди про грант (Проект ядерної безпеки ЧАЕС) між ЄБРР як розпорядником коштів, наданих згідно гранту зі рахунку ядерної безпеки, Урядом України та Чорнобильською АЕС.

Також Кодекс доповнюється положенням про звільнення від оподаткування прибутку ДСП ЧАЕС та прибутку підприємств, отриманого за рахунок міжнародної технічної допомоги або за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" на період підготовки до зняття і зняття з експлуатації енергоблоків ЧАЕС та перетворення об'єкта "Укриття" в екологічно безпечну систему.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності
Реклама

У разі порушення вимог щодо цільового використання звільнених від оподаткування коштів платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання з цього податку за підсумками податкового періоду, який припадає на таке порушення, та сплатити пеню, нараховану відповідно до Кодексу.

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей виконання проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС" набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти