#PledgeForPlanet – нова ініціатива компанії Mars посилює дії з боротьби зі зміною клімату

30 вересня 2019, 13:20

Новини компаній

Запуск нової ініціативи розширює заходи з реалізації Плану сталого розвитку для наступного покоління компанії Mars, в який вона планує інвестувати 1 млрд. доларів

Компанія Mars оголосила про свої наміри прискорити дії для боротьби зі зміною клімату, запустивши нову ініціативу #PledgeForPlanet. Відповідно до найбільш амбітної мети Паризької угоди – обмежити підняття глобальної температури до 1,5 градуса Цельсія, – Mars бере на себе зобов'язання ще більше скоротити викиди парникових газів від своїх прямих операцій та заохочує постачальників приєднатися до ініціативи.

Реклама

Запуск нової ініціативи розширює заходи з реалізації Плану сталого розвитку для наступного покоління компанії Mars, в який вона планує інвестувати 1 млрд доларів. Грунтуючись на рекомендаціях вчених по підтримці здорової екологічної ситуації на планеті, Mars планує максимально знизити рівень викидів парникових газів, скоротити використання ресурсів та зменшити кількість відходів у всьому ланцюжку поставок і виробництва.

Ініціатива #PledgeForPlanet є частиною зобов’язань Mars досягти використання 100% відновлюваної енергії до 2040 року. Сьогодні Mars використовує більше половини електроенергії з поновлюваних джерел, а у таких країнах як США, Великобританія, Мексика і незабаром Австралія – 100% відновлюваної енергії.

Президент компанії Mars Грант Ф. Рид сказав: "Зміна клімату – реальна і відчутна загроза для суспільства. Наприклад, у нашому бізнесі ми вже бачимо, що це ризик для існування дрібних фермерів, які забезпечують більшість наших інгредієнтів. Оскільки ми є сімейним бізнесом, який мислить поколіннями і прагне позитивних змін у світі, наші обов'язки та наші амбіції виходять за рамки зменшення цього ризику. Ми прагнемо діяти для блага планети".

В тренді
Банк "Укрпошта" та антирекорд долара – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Колаж: "Сьогодні"
В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки

Мінді Лаббер, президент міжнародної екологічної організації Ceres, прокоментувала: "Нова ініціатива Mars #PledgeForPlanet – це похвальна реакція на невідкладність проблеми кліматичної кризи. Цей сміливий новий план підтверджує лідерство компанії Mars в боротьбі зі зміною клімату і повинен підштовхнути інших до активізації дій по скороченню викидів і переходу на поновлювані джерела енергії".

Реклама

Ініціатива компанії Mars не обмежується рамками власного бізнесу компанії, а й закликає партнерів, постачальників та громадян взяти на себе зобов'язання захистити планету та вирішити причини кліматичних змін. План компанії Mars також включає прагнення до скорочення загальних викидів парникових газів через ланцюжок постачання на 27% до 2025 року та на 67% до 2050 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти