Офіційне відеозвернення Ігоря Оверка, директора Будівельної групи Синергія, з приводу неправдивої інформаційної кампанії в ЗМІ

7 вересня 2019 15:15

Офіційно

Ігор Оверко від імені БГ "Синергія" звертається до українських ЗМІ із закликом не розміщувати недостовірну та неперевірену інформацію про БГ "Синергія"

Реклама

31 серпня 2019 р. була запущена масована інформаційна атака проти Будівельної групи "Синергія" та зокрема ЖК "Синергія Сіті". Директор БГ "Синергія" Ігор Оверко в офіційному відеозверненні спростовує ключові фейки спланованої заказної кампанії, які стосуються:

1. Закриття проекту "Синергія Сіті" у зв’язку з незаконністю будівництва та арештом землі.

Розміщуємо посилання на всю дозвільно-проектну документацію, що підтверджує законність будівництва ЖК "Синергія Сіті"

2.            Незаконності та знесення об’єктів "Синергії" згідно з відео так званого активіста і псевдорадника Армена Согомоняна.

Жителі зданих в експлуатацію будинків від девелопера БГ "Синергія" мають права власності та технічні паспорти на квартири, що є гарантом недоторканності їх майна.

3.            Націоналізації нерухомості "Синергії" в рахунок погашення боргів по податках та пайових внесках.

За рахунок пайових внесків БГ "Синергія" місто отримало в бюджет суму понад 50 млн грн. БГ "Синергія" є відповідальним платником податків і сплатила податків на суму понад 51 млн. 

Реклама

4.            Рейдерських зазіхань на БГ "Синергія" Армена Согомоняна, прикриваючись бувшую посадою радника міністра МВС.

Також у відео Ігор Оверко від імені БГ "Синергія" звертається до українських ЗМІ з закликом не розміщувати недостовірну та неперевірену інформацію про БГ "Синергія".

У разі ж недотримання цих норм та керуючись законодавством України з захисту репутації компанії, БГ "Синергія" заявляє про звернення до суду України щодо кожного такого прояву псевдоновин.

У разі виникнення будь-яких питань стосовно поширеної інформації в інтернет-ресурсах БГ "Синергія" запустила безкоштовну гарячу лінію 0 800 75 05 25.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти