Про які пенсії мріють українці: названі суми

29 грудня 2020, 12:15

Ксенія Капустинська Ксенія Капустинська

Чоловіки хочуть більших виплат, ніж жінки

Українці вважають найприйнятнішою пенсію в розмірі 11 359 гривень. Це втричі більше, ніж нинішня середня пенсія в Україні, яка становить 3410 гривень. Мінімально допустимою пенсією опитані вважають 2000 гривень, а максимальною називали суму в 70 000 гривен.

Реклама

Про це повідомляють новини "Сьогодні" за результатами опитування, проведеного Research & Branding Group.

Відео: Сьогодні

При цьому на уявлення українців про прийнятний для них рівень пенсії впливають соціально-демографічні характеристики – стать, вік, місцевість і регіон проживання:

  • Для чоловіків характерно декларування більш високого розміру прийнятної пенсії, ніж для жінок (в середньому, відповідно, 12,1 тис. і 10,8 тис. гривень);
  • Зі збільшенням віку українців,зазвичай, знижується і розмір пенсії, який вони вважають прийнятним. Так, у осіб пенсійного віку середній рівень прийнятної пенсії становив 11,2 тис. гривень, а в осіб вікомі 30-39 років – 13,3 тис. гривень;

Читайте також: Виплати підвищують: що буде з мінімальною зарплатою і пенсією 2021 року

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс
  • Залежно від типу населеного пункту найвищий середній рівень прийнятної пенсії зафіксований у жителів обласних центрів (12,7 тис. гривень), а найнижчий – серед жителів сільської місцевості (9,5 тис. гривень);
  • У розрізі регіонів виділяються жителі східних областей, які назвали найвищий рівень прийнятних пенсійних виплат – 14,1 тис. гривень. В інших регіонах значення коливалося в межах від 10,5 тис. до 11 тис. гривень.

Як повідомлялося, з 1 грудня в Україні підвищили деякі пенсії.

Реклама

Раніше аналітики також з'ясували, скільки хочуть заробляти українці. В цьому випадку чоловіки також вважають прийнятним вищий рівень зарплат, ніж жінки.

Всі подробиці в спецтемі Пенсійна реформа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти