Новий глава ПриватБанку розкрив амбітні плани на майбутнє

2 лютого 2017, 13:15

Ксенія Капустинська , Дар`я Нинько

Керівництво націоналізованого "Привату" хоче зробити "кращий держбанк в Україні"

Нове правління націоналізованого ПриватБанку розробило стратегію розвитку фінустанови. Про це розповів на прес-конференції глава правління "Привату", екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак.

Реклама

"Ми бачимо цю стратегію розвитку як унікальний ощадний банк нашої держави, як кращий державний банк України. Ми плануємо працювати в основному з фізичними особами, фізичними особами-підприємцями, малим і середнім бізнесом", – сказав Шлапак.

"Одна з головних завдань, яке ставить перед собою банк – навчання клієнтів... Ми б хотіли, щоб наші клієнти володіли нашими ж технологіями нарівні з нами", – вважає Шлапак.

За його словами, ПриватБанк поки не планує працювати над великими проектами, проте якщо уряд буде вносити якісь пропозиції, то вони будуть розглянуті.

Шлапак підкреслив, що після того, як "Приват" сформував резерви, збитки минулих періодів складають 135 млрд гривень, тому зараз головне завдання – закінчити 2017 рік уже з прибутком, а згодом почати створювати позитивну динаміку розвитку.

Крім того, ПриватБанк в кінці січня погасив понад 2,3 млрд гривень рефінансування НБУ. Повністю розрахуватися по кредитах НБУ в банку планують до кінця 2018 року.

Реклама

.png_297

За словами голови правління, ПриватБанк зможе додати більше 11 млрд гривень пасивної бази по фізособами, а також зібрати пасиви за рахунок зарплатних проектів. За словами Шлапака, в планах банку збільшити кількість зарплатних проектів з 60% до 75%.

За програмою кредитування ПриватБанк має намір наростити портфель приблизно на 10 млрд грн, 5 млрд грн з яких – для малого і середнього бізнесу.

"Одна з головних завдань, яке ставить перед собою банк – навчання клієнтів... Ми б хотіли, щоб наші клієнти володіли нашими ж технологіями нарівні з нами", – сказав Шлапак.

Крім того, в майбутньому правління банку має намір розвивати технології і впроваджувати нові сервіси. Також ПриватБанк планує розширювати мережу терміналів і точок, відкрити 60 нових відділень і перемістити 100 старих, а також створити один мільйон робочих місць за програмою "Країна успішного бізнесу". На даний момент створено вже близько 300 тисяч робочих місць, зазначив Шлапак.

Реклама

Ще одним з напрямків роботи банку стане активізація роботи з бюджетними і місцевими програмами.

Як відомо, керівництво ПриватБанку змінилося в грудні 2016 року внаслідок націоналізації фінустанови. Прийняте рішення в НБУ і Кабміні пояснили необхідністю, оскільки банк перебував у складному становищі – зокрема через високу частку кредитів, виданих пов'язаним особам. У свою чергу, екс-власник банку Ігор Коломойський вважає, що ПриватБанк став жертвою свавілля.

Всі подробиці в спецтемі Націоналізація ПриватБанку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти