Не можна розслаблятися: глава Total дав прогноз по ціні на нафту

19 квітня 2018, 15:48

Пуянне впевнений, що обмеження ОПЕК + повинні залишитися в силі

Прицінінанафтув70-75доларівзабарельучасникамугодиОПЕК+про обмеженнявидобуткуне варторозслаблятисяпривизначенніподальшихкроків.Таку думкувисловивглавафранцузькоїTotalПатрікПуянне,коментуючизростання цін на нафту до максимуму за чотири роки, передає ТАСС.
"У червні у Відні буде черговий саміт ОПЕК, де будуть подальші обговорення. Деякі країни вважають, що при ціні нафти 70-75 доларів за барель можна розслабитися, але це не так", – сказав Пуянне.

Пуяннетакожочікує значногозростаннясланцевоговидобуткувСШАвцьомуроцінатлівисокихціннанафту.Нагадаємо,управлінняз енергетичноїінформації(EIA)МіненергоСШАзазначало,щовидобутоксланцевоїнафтивСШАвтравні2018рокузбільшитьсяпо відношенню до квітняна125тис.барелів-до 6,99млн барелів надобу.

Реклама

РанішеEIAповідомляло,щовсічнізагальний видобутокнафтивСШАпобиврекорд70-хроків,перевищившипозначку10,2 млнбарелівна добу.Відомствоочікує,щодобовий видобутоквСШАв 2018 роцідосягне10,7 млнбарелівпроти9,3 млнбареліврокомраніше,ав 2019році видобутокзростедо11,3 млнбарелів.ОсновнимдрайверомзростаннявиробництванафтивСШАEIAназиваєсланцевіпроекти.

В тренді
Податки для заробітчан і французький мільярд – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
В тренді
Через війну в Ізраїлі МАУ скасувала авіарейси до Тель-Авіва: що робити з квитками
МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту
В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют

Черговазустрічпрофільнихміністрівкраїн,що беруть участь в угоді ОПЕК+ про обмеження видобутку нафти, пройде у Відні 22 червня. 

РанішеміністрнафтиІракуДжаббараль-Лаібіповідомляв,щодеякікраїни,які беруть участьвугодіОПЕК+,запропонувалипродовжитиугодущенашістьмісяцівпісля2018 року.За данимиReuters,вінне уточнив,які самекраїнипідтримуютьтакуідею.ЯкзаявивміністренергетикиСаудівськоїАравіїХаледаль-Фалех,угода може бути продовжена,алезіншимрівнемквот.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти