Народ дефолту не відчує – глава Мінфіну

6 червня 2015, 12:13

Яресько запевнила, що українці не постраждають

Міністр фінансівНаталія Яреськовінтерв'юДзеркалу тижнязаявила,що якщоУкраїнаоголоситьдефолт,простихлюдейвінніяк не торкнеться, аленегативнопозначитьсяна можливостяхУкраїнивиходити на міжнародні ринкизапозичень.

"Чесно кажучи,наукраїнськийнародвін (дефолт -ред.)Ніяк не вплине.Законпро припинення платежів, який був прийнятий, надастьтільки одневплив- валютабудезалишатися в країні, і тискнаплатіжнийбалансзнизиться.Длянародуце ненегатив, це не вплинена його життя.Зрозуміло, щодефолтнегативнопозначитьсяна можливостяхУкраїнивиходити на міжнародніринки запозичень, алецієї можливостіу наснемаєі сьогодні,бездефолту,через складнуфінансову ситуацію,значну кількістьвже існуючихборгів івійну", -поясниламіністр.

"Дефолту неслід боятися.Треба розумітиситуацію:єдині, хтовідчуєнегативний ефектдефолту,- цекомерційні підприємства,які зараз можутьпрацюватинормальноі мають можливістьвиходити на зовнішні ринкизапозичень.Звичайно,длянихвідсотковіставкипідвищаться.Алетакихкомпаній в Україні,на жаль, дужемало.Ви знаєте, що зараз багатоприватні компаніївжепровелиреструктуризацію своїхзовнішніх зобов'язань", – додалавона.

Реклама

Нагадаємо, ранішеміністр економікиАйварасАбромавічус заявив, щоУкраїна,посуті, є банкротом.

МВФоцінювавпотребу Українив додатковійфіндопомогив15 млрддол. У своючергуНаталіяЯреськозаявила,що її відомствоготуєряд "радикальнихреформ"для отримання кредитуМВФу 2015 році.

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти