"Нафтогаз" сам придумає реформу управління ГТС

25 червня 2017, 08:17

Нова структура корпоративного управління в "Укртрансгазі" повинна була бути впроваджена ще до початку жовтня 2016 року

НАК "Нафтогаз України" забезпечить розробку плану модернізації газотранспортної системи (ГТС).

"Це завдання має виконуватися новим оператором ГТС, однак через істотні затримки з виконанням урядового плану відділення оператора з боку відповідальних міністерств для цього ще не створені необхідні умови. З огляду на це, "Нафтогаз" забезпечить розробку плану модернізації ГТС самостійно", – повідомили в НАК.

У компанії нарікають, що, згідно із затвердженим планом поділу "Нафтогазу", нова структура корпоративного управління в операторі ГТС повинна була бути впроваджена ще до початку жовтня 2016 року, однак досі цього не зроблено.

"Зокрема, передбачалося призначення наглядової ради з більшістю незалежних директорів і компетентного менеджменту. Одним з першочергових завдань цього менеджменту повинна була стати розробка довгострокового плану розвитку української ГТС, зокрема її модернізації. На жаль, уряд не тільки не завершив виконання плану корпоративного управління нового оператора, але і не приступив до його реалізації", – підкреслюють в НАК.

На думку компанії, подальше зволікання з прийняттям плану модернізації ГТС неприпустиме.

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти