Розпочато реалізацію найбільшого екологічного проекту модернізації "Запоріжсталі"

1 грудня 2014, 13:50

МК "Запоріжсталь" почав розчищення промислового майданчика під будівництво конвертерного цеху

МК "Запоріжсталь" в рамках технологічної стратегії Метінвесту, спрямованої на екологічну модернізацію підприємств Групи, приступає до розчищення та підготовці території, призначеної для будівництва киснево-конвертерного цеху. Майданчик розташований в балці Маркусовой (м.Запоріжжя), на місці колишніх відвалів.

Реклама

Як повідомляє прес-служба підприємства, сума інвестицій в проект будівництва конвертерного цеху – понад 1,5 млрд дол. Будівництво конверторного цеху дозволить комбінату повністю відмовитися від застарілого мартенівського виробництва й істотно знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище: очікуване скорочення викидів в атмосферу складе на рівні 25% від загальних викидів комбінату.

"Ми приступаємо до реалізації найбільшого екологічного проекту модернізації "Запоріжсталі" – будівництву конверторного цеху. Перехід на нове, екологічно безпечне та ефективне виробництво, інвестиції в проект понад 1,5 мільярда доларів, нові робочі місця, сучасна виробнича інфраструктура, оточена санітарно-захисною зоною із зеленими насадженнями, яка з'явиться на місці шлакових відвалів з кримінальною репутацією – все це глобальні зміни на краще не тільки для комбінату і його колективу, а й для всіх жителів регіону", – підкреслив Генеральний директор МК "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.

Метінвест, міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група, з серпня 2012 року в екологічну модернізацію МК "Запоріжсталь" інвестувала понад 250 млн дол. Так, на МК "Запоріжсталь" побудована і введена в експлуатацію агломашина №1 з сучасною системою газоочистки.

В тренді
Українців зобов'яжуть забезпечувати немічних батьків: за що доведеться платити

В даний час ведеться підключення нової системи газоочищення на агломашин №2. Завершено будівництво нової травильної лінії НТА-4 в цеху холодної прокатки №1, завдяки якій повністю припиняється скидання промислових вод у річку Дніпро від роботи цеху, а також на 83% скорочуються викиди парів сірчаної кислоти в атмосферу. Закінчуються пуско-налагоджувальні роботи на реконструйованій доменної печі №4, на якій побудовані новітні системи аспірації ливарного двору і підбункерного приміщення.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти