Почалася ліквідація фабрики "Рошен" у Росії

26 квітня 2017 9:11

События на ТК Украина

Перших співробітників липецької фабрики вже звільнили

У Липецьку почали звільняти співробітників кондитерської фабрики "Рошен". Без роботи залишаються близько 700 осіб. Перших 85 працівників розрахували в понеділок, розповів "Комсомолці" перший заступник начальника управління праці та зайнятості Липецької області Віктор Кірей.

Реклама

"Людям зробили розрахунок, видали документи. Тепер вони встануть на облік в центр зайнятості. В принципі, у них досить вигідні умови скорочення, тому влаштовуватися на нову роботу вони не поспішають. За перші 2 місяці вони отримують так звану вихідну допомогу в розмірі колишньої зарплати, якщо не знайдуть за цей період роботу, то стільки ж отримають і за 3-ій місяць. А далі вже тільки допомога в розмірі 4900 рублів. Але ми ведемо активну роботу з людьми, роз'яснюємо, що краще якомога швидше підшукати собі нову роботу, пропонуємо вакансії. Багато цікавляться перенавчанням", – зазначає Кірей.

Другу партію співробітників розрахували у вівторок, 25 квітня. Сьогодні, в середу, почалися звільнення у будівлі фабрики в Липецьку.

Середня зарплата співробітників підприємства становила 30-34 тисячі рублів. Зарплати на пропоновані вакансії в липецьких Центрах зайнятості будуть набагато нижчими.

Не пропусти!
Чому Малиновський не забив пенальті македонцям і що його сильно засмутило б
Руслан Малиновський не забив пенальті Північній Македонії

Нагадаємо, на початку року  керівництво липецької фабрики "Рошен" оголосило про закриття провадження "з економічних і політичних міркувань", а офіційне закриття фабрики відбулося 24 квітня.

Реклама

З 2013 року, виробництво продукції на кондитерській фабриці скоротилося втричі. За даними керівництва підприємства, причиною стало зниження асортименту після заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції "Рошекн" на територію РФ, дискредитація діяльності фабрики в ЗМІ, тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продажі продукції Липецької кондитерської фабрики, а також зниження загального рівня купівельної спроможності населення.

Власником корпорації Roshen є президент України Петро Порошенко. В ході виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen, найняв для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу "Інвестиційний капітал України" (ICU). Однак через відсутність покупців в січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав частку в корпорації в незалежний "сліпий" траст. Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти