На рівні Бутану: стало відомо місце України в важливому економічному рейтингу

27 вересня 2017 12:21

Росія випереджає нашу країну на 43-й позиції

У щорічному рейтингу глобальної конкурентоспроможності GCI Global Competitiveness Index порівняно з 2016 роком Україна піднялася на чотири позиції і зайняла 81-ше місце з 137 можливих. Про це повідомив укладач рейтингу – Всесвітній економічний форум (World Economic Forum, WEF).

Реклама

Сусідами України стали Бразилія і Бутан. Росія піднялася на п'ять позицій і зайняла 38-ме місце.

Перше місце в списку зайняла Швейцарія, яка стабільно утримує лідируючу позицію протягом останніх років. Друге місце зайняли США, Сінгапур опустився на третє. У ТОП-5 потрапили Нідерланди і Німеччина. Останні місця переважно зайняли країни Африки: Мавританія, Ліберія, Чад, Мозамбік, Ємен.

iw3mchazhtkn1vhz3z6sbb1rawlbctpf28d7qcmzdtc

Реклама

Говорячи про світові тенденції в цілому, експерти WEF зазначили, що "через десять років після глобальної фінансової кризи перспективи стійкого відновлення" залишаються під загрозою через недостатньо ефективного проведення світовими лідерами реформ, "необхідних для забезпечення конкурентоспроможності" і продуктивності економік.

Не пропусти!
Німеччина – Угорщина: онлайн матчу Євро-2020 в групі смерті
Збірна Німеччини проти Угорщини

Індекс конкурентоспроможності оцінює здатність країн забезпечити високий рівень добробуту своїх громадян. Що в першу чергу залежить від того, наскільки ефективно країна використовує ресурси, якими володіє. При цьому для підтримки рівня життя в умовах вільного ринку, як правило, необхідно постійне підвищення продуктивності праці і якості товарів і слуг.

Нагадаємо, при цьому Україна є однією з найпривабливіших країн для вивчення потенційних інвестицій серед керуючих фондами, що працюють з країнами регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти