На бізнес-форумі в Берліні ДТЕК презентував бачення енергетичної трансформації України

19 березня, 17:18

Ірина Ненько Ірина Ненько

Міжнародні експерти, урядовці та бізнес-лідери обговорили ключові пріоритети Енергетичного Партнерства

19 березня генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко виступив на IV німецько-українському бізнес-форумі в Берліні, під час якого підкреслив необхідність більш тісної міжнародної співпраці у таких сферах, як зелена енергетика, технологічні інновації та чистий водень, як ключових для досягнення цілей у боротьбі зі зміною клімату.

Реклама

Форум став важливим майданчиком для зміцнення співпраці між Україною і Німеччиною, зокрема, в енергетичному секторі. Захід відкривали прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

У рамках форуму міжнародні експерти, урядовці та бізнес-лідери обговорили ключові пріоритети Енергетичного Партнерства, такі як інтеграція енергетичних ринків України до ЕNTSO-E, підвищення рівня енергетичної безпеки, декарбонізації економіки, обмін інноваціями у енергетичних технологіях та реалізація спільних проєктів у сферах розвитку "зеленої" енергетики, диджиталізація енергетичної інфраструктури та створення сучасної енергетичної системи.

Реклама

У дискусійній панелі "Сучасні рішення у сфері енергетики та Green Deal", що була присвячена впровадженню нових технологій та пошуку бізнес-моделей на шляху декарбонізації економік та досягнення кліматичних цілей ЄС та України, взяв участь генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко

В тренді
Нервозність на ринку. Чому бензину і дизпальному загрожує нове зростання цін

"У 2020 році ДТЕК презентував Нову Стратегію ДТЕК 2030, яка чітко визначає нашу мету, – досягнення кліматичної нейтральності до 2040 року. Для реалізації такої амбітної цілі ми використовуємо можливості партнерства та міжнародної співпраці, впроваджуємо інновації та новітні високотехнологічні пілотні проєкти, які трансформуватимуть енергетичний сектор України загалом відповідно до планів Green Deal", – генеральний директор ДТЕК.

Компанія ДТЕК сьогодні є лідером із впровадження інновацій та сучасних технологій в енергетиці України, насамперед, таких як встановлення систем накопичення енергії та виробництво зеленого водню.

Реклама

У межах розширення енергетичної співпраці між Україною та Німеччиною, ДТЕК та німецька технологічна компанія розглядають можливість реалізації пілотного проєкту з водневого виробництва на південному сході України, який зараз перебуває на стадії оцінки.

Нагадаємо, світова енергетика проходить безпрецедентний процес трансформації – від систем використання енергії на основі викопного палива до відновлювальних джерел енергії, таких як вітер, сонячна енергія, біомаса, водень. Україна в цьому процесі має високий потенціал, успіх реалізації якого дозволить зайняти конкурентоспроможне місце на енергетичній мапі світу та підтвердити свій статус, як надійного партнера ЄС. У серпні 2020 року було підписано спільну міжурядову Заяву між Україною та Німеччиною щодо започаткування Енергетичного Партнерства.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти