МВФ виділив три основні загрози для зростання світової економіки

23 січня 2016 19:19

Лагард попередила про ризики

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду(МВФ)Крістін Лагард заявила, що змінив економіці Китаю, низькі ціни натовари тамонетарна політикацентробанківпо всьому світунесуть загрозудлязростання світової економікив 2016 році,передаєRNS.

"Один з них -це те, щоя називаю "потрійнимпереходом" в економіці Китаю", – сказалаЛагардв ходіВсесвітнього економічногофоруму (ВЕФ)в Давосі.

За її словами,йдеться про перехідвідвиробничої сферидо секторупослуг, відекспортудо орієнтації навнутрішній ринок, а також перехідвід інвестиційдо споживання.ТакожЛагардвисловила надію на те,що влада Китаюконтролюватимеданізміни, що призведедо зменшенняглобального ризику.

Реклама

Читайте також: МВФ назвав20країн з найбільшимиборгами всвіті

"Другийзнижувальнийризик -ціни на товари, ця тенденціяспостерігаласяв останніп'ять років, протепадіння цін на нафтупротягом цього рокупосилилотренд",- зазначила вона.

За її словами,дана тенденціябудесходити нанівець, оскількиз'являються передумовидля зростання попиту.

Третійризик, на думку главиМВФ,-монетарніполітикицентральних банківпо всьому світу.На її думку, черездану політикуспостерігаєтьсявитіккапіталу з країнв розвинені.

Крім того,вона підкреслила, що це тягнезниження курсіввалютв деякихкраїнах, що розвиваються.

Раніше повідомлялося, щоМВФ прогнозує зростаннясвітової економікив 2016 роціна3,4%.

Не пропусти!
Вдома у Шеви! Де і коли Італія готується зіграти з Україною в 1/8 фіналу Євро
Італія vs Україна

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти