МВФ знизив очікування щодо зростання світової економіки

4 жовтня 2016, 18:49

Основні причини – політична нестабільність розвинених країн і біженці

Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз зростання світової економіки через ризики, а також з-за слабкого і нестійкого характеру глобального підйому. Про це йдеться в опублікованому на сайті МВФ звіту "Перспективи розвитку глобальної економіки", передає УНН.

Реклама

"Наші очікування щодо майбутнього зростання світової економіки і продуктивності знизилися, з огляду на останні сумні результати. Зберігається дефляційний тиск, а невизначеність щодо політики в світовій економіці, як показують засновані на новинах показники, є підвищеною. Поточні прогнози залишаються зниженими", – зазначили в МВФ.

Відзначається, що політична напруженість зробила країни з розвиненою економікою важливим центром невизначеності в політиці. Зокрема, згадується вихід Великобританії з ЄС і наплив біженців.

У свою чергу, для України прогноз Фонду досить оптимістичний: МФВ зберіг прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року у рівні 1,5%, але при цьому поліпшив прогноз інфляції до 13% з 15,1%.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших

"Реальний ВВП країни виросте за підсумками року на 1,5%. Економічна активність буде супроводжуватися ослабленням фінансового тиску, зростанням внутрішнього попиту, а також впевненістю інвесторів і зростанням доходів. Разом з тим, вплив зовнішніх факторів буде все ще достатнім для того, щоб похитнути тенденцію до зростання, і тому країна багато в чому буде залежати від глибини внутрішнього попиту", – наголошується в звіті МВФ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти