МВФ закликав Україну прибрати політичний аспект з формування ціни на газ

20 квітня 2018, 18:17

У Фонді відзначили, що Києву необхідно деполітизувати процес прийняття рішень по цінах на енергоресурси

Для України дуже важливо прибрати політичний аспект з процесу формування цін на енергоресурси, заявив глава європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Пол Томсен.

За його словами, це необхідно для подальшого просування по програмі співпраці України з Фондом.

"Ми стурбовані тим, що ціни на енергоресурси знову стали політичним питанням, і ми вважаємо вирішальним фактором, щоб Україна повернулася на шлях деполітизації рішень, що стосуються цін на енергоресурси", - сказав він під час брифінгу у Вашингтоні 20 квітня.

При цьому Томсен наголосив, що виконання цього побажання є вкрай важливою частиною програми співпраці України з МВФ – в тому числі для чергового перегляду програми і, відповідно
, виділення Києву чергового траншу кредиту МВФ.

Якрозповівнацьому тижнірозповівзаступникголовиМінфінуСергійМарченко, міністерство збирається досягти компромісу з МВФ в питанні підвищенні ціни на газ для населення, чоговФондівимагаютьдляпродовженняспівпрацізУкраїною.
Реклама

Марченкозазначив,щоцеможебутичастковепідвищенняабопереглядформулитарифоутворення.РанішеМВФзаявив,щоУкраїнаповиннавиконатисвоїобіцянкипоузгодженню цін на газ з ринковими в рамках програми кредитування.

В тренді
Українська економіка зазнає втрат: в плюсі опинилася тільки одна з ключових галузей
Прицьому,якзазначиввіце-прем'єр-міністрУкраїниПавлоРозенко,дляотриманняУкраїноючерговоготраншувідМВФуряд і парламент повинні виконати певні вимоги - зокрема,церозглядіприйняттязаконупро Антикорупційнийсуд.
Експертивважають,щоУкраїнавбудь-якомувипадкувиконаєвсізобов'язанняпередМВФ,оскількибезміжнароднихкредитівризикуєрозгубитивсі економічнідосягненняостанніхроківіотриматинову кризу,що межуєздефолтом.

Всі подробиці в спецтемі Тарифи на газ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти