МВФ перерахував головні завдання влади в Україні

6 травня 2016, 10:46

Фонд чекає від Києва позитивних економічних показників

Міжнародний валютний фонд (МВФ) вважає пріоритетними завданнями української влади боротьбу з корупцією, судову і податкову реформи, реформу управління державними підприємствами, а також пенсійну реформу і продовження реформування енергосектору країни. Про це йдеться в оновленому доповіді фонду з питань розвитку економік країн Східної Європи і Балтії, включаючи Україну.

Реклама

"Також для України актуальні підвищення продуктивності праці, стимулювання виробництва, поліпшення умов на ринку праці і поліпшення ділового середовища з метою залучення інвестицій. Політика країни повинна фокусуватися на інституційні реформи, мета яких – виключити неефективні заходи і нарощувати прямі приватні інвестиції", – вважають в МВФ.

У фонді зазначили, що від України чекають позитивних економічних показників, а також зменшення макроекономічних дисбалансів, продиктованих в першу чергу геополітичною ситуацією.

Раніше Фонд зберіг прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року у рівні 1,5% при інфляції в 15,1%.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс

Нагадаємо, місія МВФ працюватиме в Києві в період з 10 по 18 травня. На думку експертів, цілком можливо, що за підсумками цього візиту Фонд прийме рішення про виділення Україні чергового траншу.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти