МВФ розпочав масштабний перегляд своєї політики

19 квітня 2018, 16:15

Лагард пояснила, що ситуація в світовій економіці серйозно змінилася

Міжнародний валютний фонд, який нещодавно погіршив прогноз для України, приступаєдо масштабногопереглядуполітики,втомучисліщодонагляду.Про цезаявиладиректор-розпорядникМВФКрістінЛагард,передає ТАСС.

Реклама

"Фонд приступає до проведення масштабних переглядів своєї політики, в тому числі щодо нагляду, програми оцінки фінансового сектору, умов програм, підтримуваних МВФ, інструментів пільгового кредитування, аналізу стійкості боргової ситуації і розвитку потенціалу. Ми також почали комплексну програму роботи з вивчення можливостей і труднощів у зв'язку з переходом на цифрові технології",- заявила Лагард.

ПолітикаМВФпереглядається"відповідно домінливоїекономічноїситуаціїідлясприянняреалізаціїглобальногомандатуМВФізадоволенняпотребйогодержав-членів",пояснилаЛагард.МВФ"будевдосконалюватисвійнагляддляпідвищенняйогоефективностітаадаптаціїдо нових завдань",заявилавона.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Що нового?

ЗасловамиЛагард,Фондпроаналізуєметодиуправління"ризикамидлябалансівдержавногосектора,вивчитьефективністьмакропруденційнихполітикидлязниженняфінансовихризиків,переглянеосновудляаналізустійкостіборгової ситуаціїкраїн,що маютьдоступдо ринківкапіталу,атакожрозглянезаходидляполіпшенняполітики щодопрактикимножиннихобміннихкурсів".

ГлаваМВФнагадалапро те,щоМВФмає намірзавершити15загальнийпереглядквотв 2019 роцідовесняноїсесіїіне пізнішеосінніхщорічних зборів.

Нагадаємо МВФ очікує, що зростання світової економіки в 2018 році складе 3,7%. СередризиківвфондівідзначаютьопрацьовуєтьсяМінфіномСШАвідмовавіджорсткогорегулюванняфінансовоїсфери,якебуловведеноу відповідьнакризу2008-2009 років.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти