Місія МВФ в Україні підтримала реформи в ДП "Укрспирт"

25 липня 2015, 14:09

Керівник місії Роберто Шатян високо оцінив підсумки роботи ДП "Укрспирт" за попередні півроку

Місіяподатково-бюджетного ДепартаментуМВФ перебуваєв Україні з 21липня по 3 серпнядля того,щоб вивчитидіяльність Державноїфіскальної службиУкраїни, а також підготовкуреформфіскальної служби. В. о.директораДП "Укрспирт" РоманІванюку четвер,23 липня,зустрівся з представникамимісії МВФ в Україніз їх ініціативи.

Реклама

"Очолюваневамипідприємствовідіграє істотну роль, і Вивживаєтепомітні зусилляна шляху до підвищенняпрозорості таконкурентоспроможностіринку.Тому миготові сприятиВашій роботі", – звернувся дово.керівника ДП"Укрспирт"РомануІванчукукерівник місіїРобертоШатян.

У свою чергуРоманІванюквисловив переконання, щозараз гостронеобхідно поліпшитисистемусплати акцизу, зокрема,мова йде пророзблокуваннявиробництваспиртовмісних технічнихрідин, у томучислі-омивачів.

"Йдеімпортомивателейз Білорусії,а саміми неможемо вироблятитехнічні рідини,бозмушені платитиповнийакциз на спиртдляомивачів.З цієї причинищорічновтрачаєморинок в близько500 млнгрн., – зазначивІванюк.-Амоглиб запустити2-3підприємстваДП "Укрспирт"додатково".

Також вінповідомив, що необхідноскасувати подвійне оподаткуваннябіоетанолу:"Україназ цієї причини неможедодатково завантажити20-23заводіві, відповідно,недоотримуєщорічномінімум по100 млнгрн.податків".

В тренді
Шалені знижки і "незручні" купюри ПриватБанку – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Реклама

Представники місіїпідтримали ініціативунового менеджментуДП "Укрспирт"і зазначили, щобудутьрекомендувати Міністерствуфінансів Україниініціювати відповіднізміни до Податкового кодексу.

Нагадаємо,що Міністерствоаграрної політики і продовольстваУкраїни 25 липнязавершує прийомзаявок на черговийконкурс напосаду директора ДП"Укрспирт".РоманІванюккеруєдержкомпанієюз грудня2014 року,за підсумками першого півріччя2015ДП "Укрспирт"вперше за кілька роківпоказалоприбуткову роботу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти