Світова економіка опинилася під ударом через політику Трампа – МВФ

22 липня 2018 10:07

Торгова війна США проти Китаю і Європи призведе до втрат, впевнена Лагард

Підвищення мит на імпортні товари з боку США серйозновплиненаглобальне економічне зростання.Про цезаявиладиректор-розпорядникМіжнародноговалютногофонду(МВФ)КрістінЛагардвдоповіді,підготовленійдлязустрічіG20вБуенос-Айресі,передаєFinance.co.uk.

Реклама

За розрахункамиЛагард,згіднонайгіршимсценаріям,торговавійна,якурозв'язуєадміністраціяпрезидентаСШАДональдаТрампа,знизитьсвітовий ВВПна0,5%.

ГлаваМВФрозповілапро загрозузниженняглобальногоВВПнанаступнийденьпіслятого,якТрамппообіцявновепідвищеннятарифівна500 млрдкитайськогоімпортувСША.ПередцимСШАввелидодатковімитнінарахуваннядлякитайськоїпродукціїнасуму34 млрддоларів.

Яквідомо,МіністерствоторгівліСША 31 травняоголосилопро
введення мит на імпорт сталі і алюмініюзКанади,МексикиіЄвропейськогоСоюзу.Розмірмита-25%длясталі і10%дляалюмінію.Вже 1червня ціставкипочалидіяти.ПідзаходиЄвросоюзупотрапилане тількиметалургійнапродукція,алеісільськогосподарськітоваринасумув2,8 млрдєвроврік.

У Франції заявили, що торгова війна США і Європи вже йде, алеЄСчекатимепершихкроківповирішеннюситуаціївідВашингтона.

Не пропусти!
Фінал Євро-2020 не забирають у Лондона, але буде бульбашка і спецтранспорт
Стадіон "Уемблі" повинен прийняти фінал Євро-2020

"Всі в "Великій двадцятці" розуміють, що торгова війна – реальність, і тут є ризик для світового зростання. ... В цій торговій війні будуть тільки ті, хто програв. Вона зруйнує робочі місця і згубно відіб'ється на економічному зростанні", – заявив глава французького Мінфіну Брюно ле Мер.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти