Мінфін створив групу з реформи управління державними фінансами

3 січня 2019, 12:13

До складу групи увійдуть експерти, активісти і представники органів влади

Міністерство фінансів України створило робочу групу з реформування системи управління державними фінансами.

"До складу робгрупи увійдуть представники органів виконавчої влади, міжнародних і громадських організацій, експерти", - повідомляється на офіційному сайті Мінфіну.

Крім цього, були створені робочі підгрупи з окремих напрямків цієї реформи.

Ця група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, вона повинна стати майданчиком для діалогу з незалежними експертами та зацікавленими сторонами, а також з міжнародними партнерами – ЄС, Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими організаціями, пояснили в міністерстві.

Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів опублікувало на державному порталі openbudget.gov.ua інформацію про місцеві бюджети України. Всього їх 9603
Бюджети містіселищміського типуможназнайтивсекції"Місцевібюджети" в пошуку.Такожможнаподивитисябюджетиокремихобластей.Прикліцінаних,відображаєтьсякоротке зведення:виконаннякошторисуподохіднійта видатковій частині.Привиборіокремогонаселеногопункту,виводятьсяданіпро структурубюджетуідинамікуйоговиконання.

Реклама

Такожмиписалипро те,щовКабміні розповіли,наскількизрослидоходимісцевих бюджетів. Зокрема,чотири регіониУкраїнимаютьприрістнадходженьподаткунадоходифізичнихосібнабільшніж28%.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти