Мінфін запропонував підвищити податки на розмір інфляції

6 квітня 2015, 11:31

Відомство розробило відповідний законопроект

Міністерство фінансів України пропонує провести щорічний перегляд ставок деяких податків і зборів, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції.

Реклама

Підвищення ставок пропонується провести з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промпродукції, які за урядовими прогнозами на 2015 рік очікуються на рівні 126,7% і 126,5%, відповідно.

Враховуючи сфери застосування податків і зборів, Мінфін пропонує підвищити ставки акцизного податку, екологічного податку та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозного індексу інфляції на 26,7%.

Одночасно, ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, спеціальне використання води, користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, пропонується підвищити з урахуванням індексу цін виробників промпродукції на 26,5%.

Відповідний законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів" розроблений і оприлюднений для обговорення, яке триватиме протягом місяця.

В тренді
Як зняти з картки пенсію, якщо в селі нема банкомата?
Реклама

Нагадаємо, доходи зведеного бюджету, за оперативними даними, за січень-березень 2015 склали 126,4 млрд грн, що на 32,9 млн грн, або на 35,2%, більше, ніж за аналогічний період минулого року. У тому числі доходи держбюджету за вказаний період склали 105,4 млрд грн, місцевих бюджетів – 21 млрд грн.

В розрізі основних платежів у січні-березні 2015 року приріст до відповідного періоду 2014 забезпечено по податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – на 71,9%, ПДВ на вироблені в країні товари – на 32,1%, по акцизному податку на вироблені в Україні товари – на 52,1%, з ввізного мита – в три рази, по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – на 36,9%, по частини чистого прибутку, вилучається до держбюджету, – на 69,4%. Платникам податків за січень-березень було відшкодовано 12 млрд грн ПДВ.

Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за цей період склали 40,1 млрд грн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти