Мінфін пропонує до обговорення концепцію трирічної бюджетної декларації

16 грудня 2016, 13:59

У середньострокову декларацію по головний фіндокумент України пропонують включити граничні значення витрат по бюджету

ВУкраїніповиннабутивпровадженасередньостроковабюджетнадекларація.Про цеповідомилапершийзаступникміністрафінансівОксанаМакарова,передає УНН.

Реклама

"З сьогоднішнього дня ми починаємо широке обговорення з громадськістю, з цією концепцією ми будемо виходити на Кабмін після обговорення з експертами, громадськістю", – сказала Макарова.

За її словами, декларація повинна містити граничний край витрат для всіх розпорядників бюджету.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України вперше за останні роки своєчасно – 15 вересня – подав до парламенту проект державного бюджету України на 2017 рік. 20 жовтня Верховна Рада України прийняла проект держбюджету на 2017 рік в першому читанні і подала до другого читання понад 1000 поправок на загальну суму прядка 900 млрд грн.

9 листопада Кабмін завершив обробку запропонованих змін і подав проект бюджету до другого читання.

Доходи держбюджету були встановлені на рівні 721,4 млрд грн, що на 15,1 млрд грн більше показника за попереднім проектом. Як і раніше, граничний обсяг державного боргу на 31 грудня 2017 року встановлено в розмірі 1,717 трлн грн, гарантованого державою боргу – 579,4 млрд грн, що в сумі становить 2,296 трлн грн
.

Такожвоновленийваріантпроектубюджету закладенопідвищеннямінімальноїзаробітноїплативУкраїні до 3200 грн.

Нагадаємо, депутативідмовилисяпереноситипленарнийтижденьз20-23 грудняна13-16грудня.ЯкпояснивглавапарламентуАндрійПарубій,вразі,якщобтижденьбуло перенесено,19-23грудняпарламентаріїпрацювалибвкомітетах.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Перенесенняпленарного тижняПарубійаргументувавнеобхідністюякнайшвидшогоприйняттядержавногобюджетуна2017 рік.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти