Міжнародні перекази з картки на картку стали простішими

5 липня 2019 16:46

Актуально

Користувачі карток Mastercard, випущених європейськими банками, отримали можливість практично миттєво перевести гроші на картку Mastercard, випущену українськими банками

Для багатьох наших співгромадян інтеграція в європейське співтовариство означає можливість працевлаштування за кордоном. Міністерство соціальної політики України опублікувало наступну статистику: поза Україною на постійній основі працює 3,2 млн українців. На тимчасових заробітках зайняті від 7 до 9 млн. З цієї кількості 2 млн осіб зайняті в сусідній Польщі. Як би там не було, але зв'язок з батьківщиною більшість з цих людей зберігають.

Реклама

Хтось залишив тут сім'ю, хтось матеріально підтримує літніх батьків. Тому постійно відчувається потреба в безпечному, простому і бюджетному переказі грошей між тими, хто працює в європейських країнах, і їх близькими в Україні. Інформація Національного банку України підтверджує цю тенденцію. У 2018 році сума грошових переказів від наших трудових мігрантів становила $ 11 млрд. І показник цей ніяк не зменшиться. Більш того, згідно з прогнозом НБУ, очікується збільшення доходів українців, що працевлаштувалися за кордоном.

З огляду на таку ситуацію, Mastercard, сервіс онлайн-платежів iPay.ua та провайдер платіжних послуг Fenige (Польща) запропонували фінансову послугу, яка спростить перекази з країн Європи в Україну. Користувачі карток Mastercard, випущених європейськими банками, отримали можливість практично миттєво перевести гроші на картку Mastercard, випущену українськими банками. Переказ можна виконати в євро, доларах США та ряді інших європейських валют. Сума переказу – до 50 євро на день для незареєстрованих користувачів. Для користувачів, які пройшли нескладну реєстрацію – до 150 євро на день (1000 євро на місяць).

"Грошові перекази – один з найбільш затребуваних сервісів на українському ринку і за його межами. Наприклад, за картками Mastercard обсяг грошових переказів тільки всередині країни за останній рік збільшився в 2,5 рази", - ділиться Наталія Кангіна, керівник напряму digital продуктів Mastercard Europe SA в Україні.

Не є таємницею, що потенційні користувачі подібних сервісів часто сумніваються в їх користі та зручності. При цьому посилаються на завищені комісії за користування. Або небажання зв'язуватися із зайвими бюрократичними процедурами. Тому, за традицією, воліють передавати готівку. Навіть чудово розуміючи всі негативні наслідки і незручності "кешу".

Реклама

"Я працюю в Італії вже п'ять років, - розповідає Марина, - і раніше передача грошей родині в Україну була щораз проблемою. Щоб не витрачати зайві кошти на великі комісії операторів переказів, доводилося передавати гроші зі знайомими, або навіть з водіями автобусів. Інший варіант був збирати гроші, зберігати їх вдома і привозити особисто. Це все було небезпечно. Навіть коли роботодавець допоміг мені відкрити рахунок в італійському банку, питання не вирішилося: зручного, швидкого і економного сервісу для переказу грошей в Україну не було".

Щоб спростити та покращити міжнародні грошові перекази, компанія Mastercard в партнерстві з iPay.ua і Fenige запустили новий сервіс, який дозволяє користувачам карток Mastercard будь-якого європейського банку здійснювати онлайн-перекази коштів безпосередньо на карту Mastercard будь-якого банку України всього за кілька секунд. Кошти зараховуються на картку одержувача протягом однієї хвилини.

"Новий сервіс, який ми запустили разом з партнерами, передбачає комісію в середньому в 2 рази нижче, ніж та, яку клієнт заплатить, користуючись послугами глобальних операторів грошових переказів", – підкреслив керівник сервісу онлайн-платежів iPay.ua Євген Веліканов.

В тренді
Долар і євро здали позиції: курс валют НБУ
Долар стабілізується

Якщо говорити більш предметно. Комісія за користуванням новим сервісом стягується тільки з відправника. Розмір комісії – 2% (+1 євро) від суми переказу з урахуванням курсу конвертації.

І  гарна новина: до кінця літа 2019 року (до 31.08.2019) діє акція – комісія за переказ грошей відсутня.

Реклама

Для того, щоб здійснити переказ, потрібно зайти на сторінку "Переказ грошей з Європи в Україну" на сайті iPay.ua, у відповідних полях вказати суму, номери картки відправника і картки одержувача, фізичну адресу відправника, адреси електронної пошти відправника та одержувача. Останні потрібні для відправки інформації про результати транзакції.

Окрім можливості перерахування грошей, на сайті надається інформація про курс обміну валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті тієї валюти, в якій кошти отримають в Україні. Крім того, користувач ще до переказу бачить фінальну суму, яку знімуть з його карти з урахуванням комісії. Таким чином в розпорядженні відправника є всі відомості, необхідні для прийняття рішення про перерахування.

"Поява зручного і доступного сервісу переказів від Mastercard значно спростила процес передачі грошей родині: тепер це просто, швидко і надійно, - ділиться Павло, який працює в Польщі. - Приємно, що сервіс працює з низькими комісіями. Буквально вчора я перерахував родичам на картку в Україну 200 євро, і комісія при цьому була всього 5 євро".

І ще один важливий нюанс – це цілодобова підтримка за зручним для клієнта каналом зв'язку (онлайн-чат, телефон або email). Жодне питання чи ускладнення, які можуть виникнути в ході виконання платежу, не залишаться без відповіді або оперативної допомоги.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти