"Метінвест" з 1 жовтня підвищив працівникам зарплату на 5%

6 жовтня 2016, 10:36

"Метінвест" регулярно проводить підвищення зарплат, як тільки це дозволяє фінансова ситуація в компанії

Найбільша українська гірничо-металургійна компанія "Метінвест" з 1 жовтня збільшила заробітну плату на своїх українських підприємствах, в тому числі що знаходяться в зоні бойових дій на Донбасі, в середньому на 5%.

Реклама

Як повідомили в прес-службі компанії, це вже другий в поточному році перегляд окладів працівників. "В цілому за рік зарплата персоналу збільшиться в середньому більш ніж на 15%. При цьому сумарно в 2016 році зростання зарплат найбільш ефективних співробітників за результатами індивідуальної оцінки перевищить 30%", – пояснили в "Метінвесті".

При цьому в коментарі групи відзначається, що "Метінвест" разом із іншими компаніями українського ГМК несе великі витрати на енергоресурси і логістику. Так, в Україні найвищі портові збори в світі, постійно зростаючі тарифи на послуги залізниці, висока вартість електроенергії і транспортування газу. Все це знижує конкурентоспроможність вітчизняної металопродукції на світових ринках.

У прес-службі підкреслили, що "Метінвест" регулярно проводить підвищення зарплат, як тільки це дозволяє фінансова ситуація в компанії. У третьому кварталі ціни на металопродукцію стабілізувалися після падіння. Прогнозується, що до кінця року різких коливань не відбудеться. Нинішній рівень цін дозволяє групі зберігати рентабельність виробництва.

Всі ці фактори в сукупності дозволили підвищити зарплати співробітникам вдруге за 2016 рік. У 2015 році зарплати співробітників групи зросли в середньому на 25%, в 2014 році – на 17%.
Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков зазначив, що зростання рівня зарплат в групі значно випереджає показники інфляції в країні.

В тренді
У Рівному райраді за борги вимкнули воду: як викручуються чиновники без туалета (відео)
Реклама

"Ми сподіваємося, що це в якійсь мірі дозволить пом'якшити удар від підвищення тарифів і подорожчання життя, яке наші співробітники, як і всі громадяни країни, вже відчули на собі. Крім того, зростання фонду оплати праці співробітників "Метінвесту" збільшить надходження в бюджети міст, де розташовані підприємства групи – особливо тих, для яких вони є містоутворюючими. В першу чергу це Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг та Авдіївка", – цитує його прес-служба компанії.

Як повідомлялося в інформації Державної служби статистики, за вісім місяців 2016 року інфляція в Україні склала 4,5%.

"Метінвест" – найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.
"Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти