Ляшко вимагає відновити держрегулювання цін на продукти і товари першої необхідності

10 лютого 2018, 22:48

На формування цін уряд не впливає з літа 2017 го.

Відновити держрегулювання цін на продукти і товари першої необхідності вимагає лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Посилається на статистику: за минулий рік хліб подорожчав на 22%, м'ясо – на третину, а молочні продукти на чверть. На формування цін уряд не впливає з літа 2017 го. Це рішення, – вважає Ляшко, – прискорило інфляцію і ті, хто його прийняв, повинні піти у відставку.

"У минулому році інфляція 14%, в цьому році буде ще більше. Тому ми вимагаємо від уряду, по-перше, для того, щоб захистити людей від інфляції, від зростання цін, знецінення і так невеликих зарплат і пенсій, відновити державне регулювання цін на продукти першої необхідності і на товари широкого вжитку. Тому що жертвами зростання цін і інфляції стають в першу чергу незахищені, пенсіонери, люди з низькими доходами, середній бізнес, який не може продавати свою продукцію. І винні повинні бути відповідальні і в керівництві Нацбанку і в Мінекономіки, треба відправити у відставку тих, хто приймає абсолютно безглузді рішення, за які платить кожен українець", – заявив він
.

Реклама

Зазначимо, показникрічної інфляції за підсумками 2017 рокуповністюзбігсязпрогнозомагентстваFitch.Накінець2018року міжнародне рейтингове агентство прогнозує інфляцію 9,1%.Крімтого,FitchпрогнозуєзростанняреальногоВВПУкраїнив 2017 роцінарівні2%зподальшимприскореннямдо3,2%в2018 року.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Нагадаємо, НБУ очікував до кінця 2017 року інфляцію в 12,2%. На думкуаналітиківНацбанку,зростанняінфляціїсприялоактивне відновленняспоживчогопопиту,різкепідвищенняпенсійнихвиплатімінімальноїзаробітноїплати,атакожакцизівнатютюновівироби.УНБУвважають,щозниженняінфляціїв2018-2019рокахзпоточногорівнябудеобумовленодоситьжорсткою монетарною політикою,ослабленнямвпливурізкогопідвищенняціннапродовольчітоваритапомірною волатильністюобмінногокурсу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти