Ляшко закликає повернути держрегулювання цін в Україні

27 лютого 2018, 16:30

Лідер Радикальної партії назвав скасування держрегулювання цін на продукти однієї з причин інфляції в Україні

Поновитивлітку2017рокудержавне регулювання цінзакликаєурядлідерРадикальноїпартіїОлегЛяшко.Про цевінзаявивпіслязасіданняпогоджувальноїрадикерівниківпарламентськихфракцій.

Засловаминардепа,інфляціяєнаслідкомрішенняурядупро скасуваннядержавногорегулюванняціннапродуктипершоїнеобхідності,аджепісляцьоготоварирізкопідскочиливціні.Крімтого,Ляшконаполягає,щоббільшетоварівширокогоспоживаннявироблялосясамевУкраїні.

"Рост цен, инфляция, рост тарифов – огромная проблема для всех украинцев, для миллионов украинцев... Мы требуем от правительства отменить свое решение, восстановить регулирование цен на продукты первой необходимости, на товары широкого потребления, потому что первыми пострадали от этого решения люди с низкими доходами, пенсионеры, малоимущие, бюджетники, люди с особыми потребностями", – отметил народный депутат, председатель Радикальной партии Олег Ляшко.

Нагадаємо,главаРадиНацбанкуБогданДанилишинранішевідзначав,щооднимз чинників зростанняінфляціїв 2017 роцісталоскасування Кабінетом міністрів державного регулювання цін на продовольчі товари з 1 липня2017 року.Данилишин,зокрема,заявив,щоскасуваннядержрегулюванняцінвукраїнськихреаліяхбуло"передчасним".
Реклама

"Вважаю за доцільне відновлення роботи Державної цінової адміністрації, яка на етапі переходу економіки України від рецесії до зростання здійснювала б контроль за ціноутворенням, на яке в даний час ринок має дуже односторонній специфічний вплив", - розповів Данилишин.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти