Ляшко зажадав прийняти стратегію розвитку фермерства

28 червня 2019 16:28

Депутат наголосив на необхідності розвинути сільськогосподарське машинобудування

Міністерство аграрної політики і продовольства України пропонує вивести фермерські господарства до окремої групи оподаткування. При цьому народний депутат України Олег Ляшко наголошує, що влада повинна затвердити стратегію розвитку фермерського господарства.

Ляшко переконаний, що держава зобов'язана забезпечити підтримку і допомогти вітчизняним фермерам розвивати бізнес. За словами депутата, дотації допоможуть створити нові робочі місця, побудувати нові підприємства і придбати нову сільськогосподарську техніку вітчизняного виробництва за помірними цінами.

"Італійська, голландська, польська, американська... Немає тільки української [техніки]! А чому немає української? Тому що політика – продати землю замість того, щоб відновлювати виробництво, сільськогосподарське машинобудування, створювати робочі місці, розвивати нові технології. <.. .> Нудно відроджувати село, тому що процвітаюче село – це процвітаюча Україна. А що потрібно для відновлення сільськогосподарського машинобудування? Державна підтримка. Наші люди не гірше [ніж іноземці] можуть все це зробити", – заявив Ляшко в ході поїздки до с. Вовнянка на Київщині.

Реклама

Читайте також: Як підтримують фермерство в Україні: з'явилися подробиці

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 6527 про сільськогосподарську кооперацію, яким усуваються обмеження і пропонуються додаткові можливості для розвитку сільськогосподарських кооперативів.

Раніше експерт в коментарі сайту "Сьогодні" також наголошувала на необхідності створення умов для переробки молока самими фермерами, як це роблять аграрії в США і ЄС на кооперативних заводах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти