Лукашенко пообіцяв Україні бензин і дизпаливо

4 серпня 2014, 13:58

Президент Білорусі поспілкувався з українським колегою

БілорусьдопоможеУкраїніз нафтопродуктами.Про це заявивпрезиденткраїни ОлександрЛукашенковтелефонній розмові зпрезидентомУкраїниПетромПорошенком.

"Лукашенкопідкреслив,щоБілорусьрозумієгостротуцього питання зурахуваннямзбиральної кампанії,і тому, незважаючинавнутрішні потреби,надасть сприянняУкраїнів забезпеченні їїекономікинафтопродуктами",- повідомляє прес-службабілоруськогопрезидента.

Глави держав такожобговорилиторговельні відносиниміж країнамита інші питаннядвостороннього співробітництва,атакожвзаємодію в рамкахМитногоСоюзу.

Нагадаємо,з 16 червня
Росія ввелаобмеження на ввезеннякартопліз України.Крім власної"картопляноїзаборони",РФпопросилаБілорусьприйнятианалогічні заходи.У Мінськуприслухалися до порадиМоскви із 10 липнятежобмежиливвезенняукраїнської картоплі,протез 31 липняскасувалиембарго.

Також 29липня сталовідомо,що
Білорусь розглянеможливість приєднаннядо обмежувальних заходівРоссільгоспнагляду відносно української м'ясноїімолочної продукції.Рішення з цього питанняпоки не прийнято.

Крімтого,у відповідьна ліцензування ряду товарівБілоруссюУкраїниввеламито на імпорт рядутоварівз цієї країни: більшістьвидів кондитерськихвиробів,молочної продукції,електричнихлампрозжарювання,азотнихдобривта холодильного обладнаннябілоруського походження.Набілоруськепиво,гумовіпокришкитазапчастини до холодильниківвстановлено митоврозмірі60,05% митноївартості товарівпротидіяли ранішеставок у межах10%.Термін діїцімит- до 2017 року
.

Реклама

В тренді
Українська економіка зазнає втрат: в плюсі опинилася тільки одна з ключових галузей

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти